Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kétségbe vagyok esve, ebből...

Kétségbe vagyok esve, ebből hogyan van kiút?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok,a férfi 36. 1 hónapos a kapcsolatunk,de én nagyon szerelmes vagyok,ennyire még soha,soha. A gond az,hogy 300 km-re lakunk egymástól,ő pedig kijelentette,hogy csak akkor hajlandó a kapcsolatot tovább folytatni,ha én megígérem neki már most,hogy biztos,hogy odaköltözöm az ő városába,és ott alapítunk családot,mert ő nem költözik az enyémbe,és azt a választ sem fogadja el,hogy 'nem tudom' vagy 'talán',és egy harmadik várost sem,mert akkor vége. Tényleg szeret? Addig nem akar a barátnőjének se tartani,se pedig senkinek bemutatni. De én erre még nem tudok válaszolni,hogy hirtelen hogy égessek fel magam mögött mindent. De addig találkozni se akar. Mit tegyek?
2010. aug. 19. 08:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el. Ez az ember egyáltalán nem foglalkozik azzal, hogy Neked mi a jó, csak neki kényelmes legyen. Ne húzd a saját idődet, most még könnyen kilépsz. Tudom, hogy rideg válasz, de sajnos igaz. Ne hagyd Magad megsebezni.
2010. aug. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felejtsd el! Tényleg nem érdekli, hogy te neked mi lenne a jó, csak magára gondol, és lehet, hogy csak kihasználni akar.
2010. aug. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ennek a kapcsolatnak nem sok értelmét látom.
2010. aug. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, igy van, mielőbb szakitanod kell. Ez érzelmi zsarolás. Aztán, ha engedsz, jön a következő ultimátum.Még nagyon fiatal vagy, nem kell sietned.Neki kellene felfognia, milyen szerencsés, hogy ilyen fiatal lány szereti, ennyire és még sem tud megbecsülni.Szerintem egy önző agglegény/ bár erről nem irtál/, aki megszokta, hogy mindig az van, ami neki jó.
2010. aug. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap ismerettség az nagyon kevés. Ennyi idő alatt csak a jó oldalát látod, de feltételezhető , hogy nem egyszerű eset. Ki akar sajátítani téged, de ne hagyd magad. Ha tényleg szeret, akkor akárhogy döntesz, meg fog keresni.
2010. aug. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a pasi elég hisztisnek tűnik... valószínűleg mindenben ilyen... úgyhogy jobb más után nézni. egy kapcsolatban rengeteg kompromisszumot kell kötni. de mégis egy hónap után hogy ígérhetné meg bármelyik fél is hogy elköltözik? neki most arra kéne törekedni hogy minél többet tudjatok találkozni, megnézni hogy mennyire jó együtt lenni, és utána el lehet dönteni hogyan tovább. egyébként lehet hogy tényleg van olyan indoka ami miatt ő nem tudna költözni, de az hogy ezt ilyen kategorikusan közli és zsarolgat, hogy addig nem is találkozik veled, ez a gáz. de nagyon gáz.


31/N

2010. aug. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
08.38: ha szeretné, a közös megoldást keresné, amely mindkettejük számára elfogadható, de itt erről szó sincs." Vagy az lesz, amit én mondok, vagy semmi". Ebben nem látom a szeretetet, az önzetlenséget, éppen ellenkezőleg.
2010. aug. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi is 300km-re laktunk egymástól és szó nélkül költözött hozzám,pedig nagyon friss volt a kapcsolat:-)

Felejtsd el ezt a pasit!

27/N

2010. aug. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy a 36 éves férfi szerezni akar magának egy bármilyen lányt, aki hajlandó hozzáköltözni, mert neki erre van szüksége és nem vacakol tovább hosszadalmas udvarlással. Ő még azt hiszi, egy nőt nem kell meghódítani ahhoz, hogy mellette maradjon egy életen át...

Te viszont nagy valószínűséggel találhatsz a környezetedben ezerszer jobbat nála, csak ki kell nyitnod a szemedet. Rengeteg fiú is párkeresési gondokkal küszködik. Szoktak rendezvények lenni felétek? Egyet se hagyjál ki!

Sok sikert!

:D

2010. aug. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy a tulajdona. Hagyd a fenébe. Keress mást.
2010. aug. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!