Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ebből kiút? Mi lesz ennek...

Van ebből kiút? Mi lesz ennek a vége?

Figyelt kérdés

Nem érzem, hogy szüleim szeretnének, úgy érzem, hogy egy szükséges rossz vagyok nekik, amit szülői kötelességként pénzzelni kell.

Nincsenek barátaim. Jó természetem van (megbízható, türelmes, figyelmes, kedves), degyszerűen nem vagyok egy érdekes ember.

Úgy érzem, hogy egyetlen egy dolgom van: a külsőm.

Ha elgondolom az életemet úgy, hogy nincs miből megvegyem azt a bizonyos pólót/nadrágot/táskát/arckrémet/rúzst/stb. rögtön a totál kétségbeesés fog el. Jön a felfedezés, hogy akkor nem maradna SEMMIM, semmi amire büszke lehetnék, aminek örülhetnék, de megnyugtatom magam, hogy akkor a még mindig választhanám a halált, és ezzel a megnyugvással meg is nyugszom.

20/L


2011. aug. 31. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
húha, azért most pislogtam párat, mire a végére értem. Miért nincsenek barátaid? Ha a szüleid úgy is érzed utálnak, a barátok azért vannak, hogy eltereljék a figyelmedet a gondokról (legalábbis nekem) és megpróbáljanak segíteni. Ismered azt a szót, hogy boltkóros? Mert közel állsz ehhez az állapothoz. Kezdj valamit az életeddel sürgősen, mert az nem állapot, hogy a haláloddal nyugtatod magad! Csak a gyengék lesznek öngyilkosak -.-
2011. aug. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úristen!nehogy öngyilkos legyél!
2011. aug. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
még előtted van az egész életed :)
2011. aug. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
önállósodj, dolgozz, költözz el, építs barátságokat, légy szerelmes, alapíts családot és neveld jobban a gyermeked mint téged a szüleid neveltek.
2011. aug. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztosan szeretnek a szüleid csak nem úgy látod. Amúgy keress valami rendes fiút aki mellett megtalálod a boldogságot.
2011. aug. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Öngyilkos ne legyél!Fiatal vagy még!:)

Keress munkát,költözz el..Jól írták az előttem lévők!:)

Sok sikert!

2011. aug. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miből gondolod hogy nem szeretnek, lehet hogy nincs sok pénzük és nem tudnak adni, de attól még szerethetnek.


Ha gondolod privátban megadhatod az msn címed , szívesen beszélgetek veled erről vagy bármiről.

2011. aug. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne rinyálj már. Találd fel magad, és ne ilyeneken agyalj.
2011. aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 valasz88 ***** válasza:
Miért gondolod, hogy a belsődön kívül nincs másod? A pénztől SOHA nem leszel boldog, bármennyid is lesz... a pénzzel csak másképp töltöd el az értékes időd, mint nélküle. Szerintem ismerkedj meg valakivel, és ha már kellőképpen elmélyült a kapcsolatotok (barátságotok), kérdezd meg tőle, hogy mit gondol Rólad... biztosan lesznek belső értékeid, amit kiemelhet majd :-)
2011. aug. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!