Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sajnálja tőlünk a pénzt?

Sajnálja tőlünk a pénzt?

Figyelt kérdés

Gyesen vagyok,és az a kis pénz elmegy a hitelre,kajára .

A párom elég jól keres ,sokszor még maszek munkákat is elvállal szóval olyan rosszúl nem állunk,sajnálom is hogy néha hétvégén is dolgozik de néha azt látom rajta hogy örül annak hogy még hétvégén is csak este 5körül ér haza,azt mondja ez nem így van és hogy ő ezt csak miattunk csinálja hogy több pénzünk legyen .De a baj csak az hogy, ha megkérem hogy vegyen le pénzt a számlájáról mert nekem már elfogyott akkor mindig megkérdezi hogy : ilyen gyorsan elfogyott ? mintha valami másra költeném ..és látom rajta hogy nem tetszik neki az hogy megint kérek..de ő mondja mindig hogyha kell akkor szóljak ,meg hogy 1 kasszán vagyunk,egy család vagyunk ,ami az övé az az enyém is ..

most is kéne a 10 hós kislányunknak cipő,kabát..ezeket én nyilván ennyi pénzből nem tudom mind megvenni ,és megint ott tartunk hogy kérnem kell , megalázónak érzem ezt az egészet , az ő gyereke is és kicsit bosszant az hogy ez neki nem jut az eszébe ,hogy ezt is külön kérnem kell .

Szerintetek csak túlzok ,vagy tényleg sajnálja a pénzt ?



2021. márc. 26. 15:39
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
17%
Szülés előtt dolgozni kellett volna nem a pasi pénzére számolva gyereket vállalni és most nem kopna fel az állad.
2021. márc. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
97%

Tenyleg sajnálja, magának gyűjtöget, ugyanolyan f.sz, mint az exem.

Jól jött neki, hogy van lakásom. Max gyedet kaptam, mert volt munkám előtte és nem kerestem rosszul. A szöveg ugyanaz volt, mint nálatok. A tettek is.

Önző paraszt - azóta már külön.

Ne a szavait, a tetteit nézd.

2021. márc. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
35%
Attól függ. Mennyit ad? Mennyit költesz?
2021. márc. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
81%
Gyesböl hogy fizetsz hitelt is meg kaját is ? Mert 1 gyerekre 28500 Ft .
2021. márc. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
96%
Gyes:25650
2021. márc. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
90%

Először azt írod, hogy azért kérsz pénzt, mert a tiéd elfogyott. Utána pedig már úgy írod, hogy nem tetszik neki, hogy megint kérsz. Kérdés, mit jelent a megint? Mert ha mondjuk 3 naponta kérsz különböző indokokkal, amik mondjuk feleslegesek, akkor meg lehet érteni, ha morog. De az a 28500 forintos gyes még alap dolgokra sem elég már bocs. Pelenka csak 15000 körül van 1 hónapban. Hogy tudsz te ebből hitelt meg kaját fizetni? Vagy a baba dolgokra ad pénzt?

Számold ki, hogy egy hónapban mennyi kell a család alap ellátásához, és beszéld meg vele, hogy annyit mindenképp adjon neked, mikor fizetést kap, plusz, ha felmerül bármilyen más költség, arra külön. Persze beszéljétek meg, hogy tényleg szükség van e az adott dologra, mert így látni fogja, hogy nem az ablakon szórod ki a pénzét.

2021. márc. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
84%

:( ez olyan szomorú.

Az én párom az utolsó falat kenyerèt is nekem adná. De ez fordítva is így van.

Az ilyen emberek az utolsó garast is elfeleznèk.

Fül tanúja voltam egy párnak a hím tagja panaszkodott a barátnőjére. Ok úgy oldották meg,hogy minden bevásárlás felét vissza adja a másik fél. És elkezdett panaszkodni,hogy a barátnője annyi felesleges élelmiszert megvesz : paradicsom suritmeny,bulur brokkoli, saláta stb.

És sokallja az összeget mert ő abból úgy sem eszik.

(Tipikus gyúrós vagyok ..nagy pocakkal, csak csirkemellet eszik rizzsel.. :D a büdös életbe nem fog lefogyni)


Nálunk ilyen szinten nincs semmi kicentitve, mindenki azt eszik amit akar. Nagyjából belőttük kb mennyit költünk élelmiszerre,takaritoszerre (kb 60-70000) és most a párom kartyajavl fizetünk mindent.

De sose fogjuk vissza ellenőrizni,hogy utána centre pontosan vissza is adjam.

Közös életet építünk, van olyan háztartási gép amit én vettem,van olyan amit ő. Ez egy közös áldozat hozás.


Ha az apuka ennyire sóher, akkor cserèljenek. Otthon marad szépen a gyerekkel anyuka pedig elmegy főállásban dolgozni. Kíváncsi lennèk bírná e. Egy anyuka amíg otthon van ki van szolgáltatva,miért kellett ilyen helyzetbe sodorniuk magunkat,ha nem is szívvel lélekkel teszik?

2021. márc. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én sem értem gyesből és családiból mit fizetsz, mert az havi 40 ezer forint sincs, az kb. semmire sem elég.
2021. márc. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
80%
17es ha a kérdező gyesen van 10 hónapossal akkor terhesség előtt se dolgozott. Honnan akasztana le hirtelen olyan munkát ami legalább havi 4-500 ezer nettót fizet? (ennyi kell 3 ember eltartásához és a hitel fizetéséhez)
2021. márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
56%
Látom nem adtál választ, hogy miért gyesen vagy a 10 hós gyerek mellett. Ettől eltekintve megírom, hogy nálunk baromira ez a helyzet, a különbség,hogy nekem max gyedem van. A majdnem 170ből 30 a kocsihitel, szóval 140ből veszek pelust,tápszert kutyafaaszát... és nekem is mindig kuncsorognom kell hónap végén, baromira dühítő, úgy vagyok vele hogy mindjárt elhagyom a seggfejet, mert erre baromira nincs szükségem. Másfél éves a gyerekünk, ezzel csak azt érte el hogy piálok agyba-főbe. Mert dühös vagyok,de nagyon,bezzeg a spanoknak mondja hogy milyen drága a pelus. Dögöljön meg.
2021. márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!