Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sajnálja tőlünk a pénzt?

Sajnálja tőlünk a pénzt?

Figyelt kérdés

Gyesen vagyok,és az a kis pénz elmegy a hitelre,kajára .

A párom elég jól keres ,sokszor még maszek munkákat is elvállal szóval olyan rosszúl nem állunk,sajnálom is hogy néha hétvégén is dolgozik de néha azt látom rajta hogy örül annak hogy még hétvégén is csak este 5körül ér haza,azt mondja ez nem így van és hogy ő ezt csak miattunk csinálja hogy több pénzünk legyen .De a baj csak az hogy, ha megkérem hogy vegyen le pénzt a számlájáról mert nekem már elfogyott akkor mindig megkérdezi hogy : ilyen gyorsan elfogyott ? mintha valami másra költeném ..és látom rajta hogy nem tetszik neki az hogy megint kérek..de ő mondja mindig hogyha kell akkor szóljak ,meg hogy 1 kasszán vagyunk,egy család vagyunk ,ami az övé az az enyém is ..

most is kéne a 10 hós kislányunknak cipő,kabát..ezeket én nyilván ennyi pénzből nem tudom mind megvenni ,és megint ott tartunk hogy kérnem kell , megalázónak érzem ezt az egészet , az ő gyereke is és kicsit bosszant az hogy ez neki nem jut az eszébe ,hogy ezt is külön kérnem kell .

Szerintetek csak túlzok ,vagy tényleg sajnálja a pénzt ?



2021. márc. 26. 15:39
1 2 3 4 5
 31/41 Savlekotő ***** válasza:
68%
Mikor fogják fel a nők h nem nem fog változni a másik,főleg ha nem is akar. Ez nem provokálás,méreg kitöltés,senki se tökéletes,de ez sem most kezdődött nálatok ebben viszont biztos vagyok. Állj ki magadért,mert ha a fejedhez van vágva ez az ö viszi a pénzt haza te neved senki,semmi sem fog változni.
2021. márc. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

30.


nagyon köszi a válaszod !

ugyanígy látom én is , megfogadom a tanácsod .

És amúgy tényleg úgy szokott lenni ha elmegyünk együtt boltba ,akkor mindig csodálkozik, hogy tényleg nem olyan olcsó pár dolog mint ahogy ő gondolta .. és sajnos nem csak velünk ilyen,saját magával is , ha megvesz pl egy péksütit vagy egy szendvicset a boltba akkor már számolja is, hogy az árából hogy tudta volna olcsóbban megúszni.

2021. márc. 27. 17:50
 33/41 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is az jutott eszembe, hogy ha közös kasszátok van, miért nincs társkártyád? Amúgy sajnos ez nagyon tipikus, sokszor az apukáknak gőze nincs, hogy mire megy el annyi pénz, kb azt gondolják - tisztelet a kivételnek - hogy egy gyerek kijön havi 20-ból.
2021. márc. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek el hetente egyszer közösen vásárolni, hátha jobban átlátja az árakat.

Vagy vezess egy excelt, és mutasd meg neki, mi mennyibe kerül.

2021. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
79%

Istenem ez már annyira gagyi...



Kérincsélem a pénzt meg hozom a blokkot meg mutatom mi mennyibe kerül,mint valami 10 évesnek mikor pénzt adok.

2021. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Anyósnak mennyit küld havonta? Ha te 130.000 fizetsz ami amúgy a te pénzed, akár elkölthetnéd magadra is akkor ő legalább ennyivel beszáll a közös költségekbe? Mennyit is keres havonta, nem mindegy hogy havi 300.000 vagy havi 1,5 milliót. Téged alaposan hülyére vesz a fazon.
2021. márc. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
75%
Az is fontos lehet, hogy ki és miért vette fel a hitelt. Amit a nő egyedül fizet.
2021. márc. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
De kapsz családi pótlékot úgy már 142000 Ft nem elég 3 embere még akkor sem ha mondjuk 40000 Ft hitel marad 100000 Ft 10 hó nem apos már nem csak tápszert kéne ennie hanem mást is ,ruhát meg gyereknek folyamatosan ahogy lehet kapni Aldi,Lidl,mivel többi bolt zárva van .
2021. márc. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
21%

Azért már nehogy számon kérjük azt h s saját keresetêvel mit csináljon... Miért ne küldjön az anyjának? Nem éheznek. Csak kérincsélget.


Szerintem meg nem véletlenül nem közös a számla

2021. márc. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
10%
Gondolom nem vagy a felesége, ha a párodnak nevezed, bár anyósod meg van, tehát ki tudja. Ha nem vagytok házasok, akkor semmi közöd a pénzéhez. Ha házasságon kívül vállaltál gyereket, akkor így jártál. Akkor hivatalosan nincs közös kassza. Ez persze nem jelenti azt, hogy nem egy gyökér a "párod".
2021. márc. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!