Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sajnálja tőlünk a pénzt?

Sajnálja tőlünk a pénzt?

Figyelt kérdés

Gyesen vagyok,és az a kis pénz elmegy a hitelre,kajára .

A párom elég jól keres ,sokszor még maszek munkákat is elvállal szóval olyan rosszúl nem állunk,sajnálom is hogy néha hétvégén is dolgozik de néha azt látom rajta hogy örül annak hogy még hétvégén is csak este 5körül ér haza,azt mondja ez nem így van és hogy ő ezt csak miattunk csinálja hogy több pénzünk legyen .De a baj csak az hogy, ha megkérem hogy vegyen le pénzt a számlájáról mert nekem már elfogyott akkor mindig megkérdezi hogy : ilyen gyorsan elfogyott ? mintha valami másra költeném ..és látom rajta hogy nem tetszik neki az hogy megint kérek..de ő mondja mindig hogyha kell akkor szóljak ,meg hogy 1 kasszán vagyunk,egy család vagyunk ,ami az övé az az enyém is ..

most is kéne a 10 hós kislányunknak cipő,kabát..ezeket én nyilván ennyi pénzből nem tudom mind megvenni ,és megint ott tartunk hogy kérnem kell , megalázónak érzem ezt az egészet , az ő gyereke is és kicsit bosszant az hogy ez neki nem jut az eszébe ,hogy ezt is külön kérnem kell .

Szerintetek csak túlzok ,vagy tényleg sajnálja a pénzt ?



2021. márc. 26. 15:39
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
56%
Ha közös kassza, miért nem közös a számla? A gyerek vallalas előtt nem ártott volna dolgozni és akkor nem ah a kis gyes lenne, hanem gyed
2021. márc. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 Savlekotő ***** válasza:
92%
Szóval aludni jár haza,le se szarja h a gyerekének van e kabátja? Akarta ő is Vagy a gyerek születése óta inkább házon kívül van?
2021. márc. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
88%

Az a minimum hogy ad egy társkártyát neked, amivel tudsz venni a picinek azt ami kell neki.

Más kérdés, hogy mennyire vagy költekező. Ha mindenből luxuscuccokat veszel, akkor megértem hogy morog a párod. Nem tudom hogy mennyi pénzről van szó?

Tíz hónapos gyerekre nem igazán kell cipő, ha mégis, akkor max 3000 ből megvan. Kabát minek, megyünk a nyárba, elég egy vastagabb kardigán, az is max 3000. De ha te 40-50 ezerért akarsz beruházni rá, hát én is szóvá tenném.

2021. márc. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
93%
Ha legközelebb azt mondja, hogy közös kasszán vagytok, akkor fogd kézen, és menjetek a bankba közös számlát nyitni.
2021. márc. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
35%

Ha dolgozni jár nem pedig nőhöz srry de ha a pénz miatt menne dolgozni nem lenne baj.


Azzal se lenne baj, hogy megjegyzi h " ilyen gyorsan elfogyott" mert én is megjegyzem h " a kva élet megint számla"

2021. márc. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonymousreview60 ***** válasza:
96%
Sajnálja. Te meg kérjél tárkártyát a számlájához.
2021. márc. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
16%
közös számla, mi? kecskére a káposztát
2021. márc. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha te fizeted a hitelt is és a kaját is (ami 2 felnőttre és lassan a picire is gondolom nem kevés), akkor ő mit fizet? A rezsi nem hiszem, hogy ezeknek az összegét kitenné...
2021. márc. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
91%
Elég tipikus ez a történet, kettőn áll a vásár szokás szerint. A faszi függelmi viszonyba helyezi az asszonyt, hogy esélye se legyen menekülni, ha akarna. A nő meg úgy vállalt gyereket, hogy még egy gyedhez se volt meg a szükséges munkaviszonya. Erre mondják, hogy zsák a foltját, csak csóró gyerek szívja meg, mint mindig a szülei baromságát.
2021. márc. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
93%
Egyet értek a 9-es válaszolóval. Cseréljetek helyet. A 2. évben menj te dolgozni, a pasid meg maradjon otthon a gyerekkel és ossza be a GYES-t. Egyből nőne az empátiaszint mindkettőtökben.
2021. márc. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!