Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sajnálja tőlünk a pénzt?

Sajnálja tőlünk a pénzt?

Figyelt kérdés

Gyesen vagyok,és az a kis pénz elmegy a hitelre,kajára .

A párom elég jól keres ,sokszor még maszek munkákat is elvállal szóval olyan rosszúl nem állunk,sajnálom is hogy néha hétvégén is dolgozik de néha azt látom rajta hogy örül annak hogy még hétvégén is csak este 5körül ér haza,azt mondja ez nem így van és hogy ő ezt csak miattunk csinálja hogy több pénzünk legyen .De a baj csak az hogy, ha megkérem hogy vegyen le pénzt a számlájáról mert nekem már elfogyott akkor mindig megkérdezi hogy : ilyen gyorsan elfogyott ? mintha valami másra költeném ..és látom rajta hogy nem tetszik neki az hogy megint kérek..de ő mondja mindig hogyha kell akkor szóljak ,meg hogy 1 kasszán vagyunk,egy család vagyunk ,ami az övé az az enyém is ..

most is kéne a 10 hós kislányunknak cipő,kabát..ezeket én nyilván ennyi pénzből nem tudom mind megvenni ,és megint ott tartunk hogy kérnem kell , megalázónak érzem ezt az egészet , az ő gyereke is és kicsit bosszant az hogy ez neki nem jut az eszébe ,hogy ezt is külön kérnem kell .

Szerintetek csak túlzok ,vagy tényleg sajnálja a pénzt ?



2021. márc. 26. 15:39
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
91%

Neked is kell hogy legyen félretett pénzed minden hónapban. Ha te kapsz 180, a párod meg mondjuk 300 at, akkor ezekből arányosítva mindkettőtöknek legyen félretett pénze. Pl 20%-át félreteszitek. Az nem fer, hogy te lenullázódsz, az urad meg rakja a takarékot.

Ő úgy gondolja, költsd a sajátodat, aztán ha az elfogy akkor morogva ad?

Ne haragudj de ez nem normális pénzelosztás.

2021. márc. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!