Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves lányodat egyedül...

14 éves lányodat egyedül elengednéd mindenfelé?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nagyon jóba lettem az utóbbi időben, 14 éves, az ország nyugati végében lakik de feljár pestre bulizni, fesztiválozni egyedül, a szülei még támogatják is hogy menjen, tőlük kapja a pénzt rá, és nem gond az se ha az éjszakát kint tölti egyedül az állomáson 1-1 koncert után... ez teljesen normális manapság? Én csak jó barátja vagyok, de aggódom érte hogy valami nagyon nem lesz így jó, mi van ha egyszer baja esik? Szép lány, azt hiszem én jobban féltem őt mint a saját szülei. Ezért ha lehet megyek vele, de én már dolgozom és nem érek rá mindig... na meg én is messze lakom pesttől. Szóval ez normális vagy miért ilyenek a szülők manapság?
2010. aug. 19. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem, nem normális. 14 évesen nem is buliznia kéne, olyan kiégett lesz 18 éves korára.:| Teljesen igazad van, hogy aggódsz.:( Pláne Budapesten egyedül az éjszakában?:S Engem fényes nappal molesztáltak a villamosmegállóban:S
2010. aug. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

a szülök?

sztem inkább a fiatalok.nekem 14 évesen ilyen eszembe se jutott.majd rájön ő is.ha nem engednék el akkor meg az lenne a probléma.

2010. aug. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Dehogy engedném el mindenfelé egyedül!Legalább 1 olyan lánynak kell vele menni,aki idősebb nála x évvel..Pestre?Álmodni se merjen róla..max akkor,ha én felviszem..és időre jön oda,ahol én is vagyok..stb.

Én is 14 éves lány vagyok,az én szüleim mégiscsak a szomszéd városokba engednek el..és ezzel én teljesen megvagyok elégedve.Én ÉNY-n élek:)

2010. aug. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Én nem engendém el!

14 évesen még gyerek.Én sem mentem még 14 évesen sehova se.

Túl veszélyes, főleg egyedül.

A szülők meg magukra vessenek, ha valami történik a gyerekükkel:Gratulálok nekik is.

2010. aug. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%

Ó bazzeg annyi ilyen kérdés van már...előtted is van kettő. Basszus akkor engedjed na:@

1 megkezdni utána jön még 10 ilyen kérdés :@

2010. aug. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

A szülei idióták.

Beszélj a kislánnyal, hogy vigyázzon magára ő, mert a szülei nem fognak. Hihetetlen. Még gyerek!

2010. aug. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
NEM. Aki elengedi, hülye, felelőtlen szülő.
2010. aug. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem, ez egyáltalán nem normális szerintem! Én 16 évesen is csak idősebb barátaimmal, rokonaimmal fesztiválozom és egyáltalán nem aludnék kinn egyedül, de még úgy sem ha lenne velem valaki. gondolom a szüleinek könnyebb, ha nincs otthon, nem kell vele foglalkozni...
2010. aug. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Később is csak olyan társasággal (barátaival), akiket ismerek.
2010. aug. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Dehogy normális! Nézz utána, mostanában kiket és hány éves korban gyilkoltak és erőszakoltak meg. Egytől-egyig bulizós, kimaradós, már szexuális kapcsolaton túl levő lányok voltak.

Ez a lány egyenesen a vesztébe rohan. Kiskorú! Ha a gyámhatóság tudna róla, a szülőket biztos felelősségre vonnák.

2010. aug. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!