Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha apám és a...

Mit tegyek ha apám és a testvérem kiközösítettek?

Figyelt kérdés

Többször volt, hogy lementem a nappaliba, ők lent beszélgettek és amikor beléptem, abbahagyták a beszélgetést. Vagy mindig mikor kint szerelnek, vagy bütykölnek valamit, nekem soha nem szólnak. Ők meg tök jól elvannak kint. De olyan in volt, hogy tavaly a papához mentünk bort fejteni, és apu kiadta mindenkinek a feladatot, nekem az volt a feladat, hogy seperjem össze a lehullott diókat meg leveleket, a bátyám meg lent pakoljon el a pincében (mert ott fogunk dolgozni), és akkor apu is lement vele, én meg fönt maradtam egyedül a leveleket seperni, ők meg lent jól érezték magukat. És épp ezért újabban én is minél jobban kerülöm őket, csak a szobámba vagyok, nem beszélgetek velük, és ezért is folyton csesztetnek, hogy elzárkózom tőlük.

Miért csinálják ezt? Mit tehetnék?

L/17


2021. márc. 31. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

De szar lehet neked!

Veled szerelgessen apád? Lenne kedved hozzá?

Akkor nyögd ki, hogy te is szeretnél szerelgetni, akkor nyilván nem fog elhajtani!

A pince pakolást meg azért a fiával csinálta, mert fizikummal annak fért bele.

Ne generálj mesterséges problémákat!

2021. márc. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

A nappalis esetben pedig lehet, éppen fiús dolgokat beszéltek meg.

Szólj neki, hogy szeretnél te is szerelgetni.

2021. márc. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Írj ki egy kérdést és majd mi beközösítünk, nincs itt gond. Beszélgethetsz velünk is. :D
2021. márc. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Biztos régi vágású család vagytok. A férfiak csinálják a férfi munkát ,a nők meg a nőit, apád valószínűleg így gondolja.


Egyébként édesanyád ilyenkor hol van?

2021. márc. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Anyukám 5 éve elhunyt. Én szívesen csinálok "férfi" munkát is, mikor nincs otthon a bátyám, volt hogy én segítettem apunak, füvet nyírtam, gletteltünk. De ugyanúgy apu is szokott főzni, sőt, miután vele maradtunk ő főzött ránk, és föl is szokott söpörni meg elmosogat.
2021. márc. 31. 17:12
 6/10 A kérdező kommentje:

"A nappalis esetben pedig lehet, éppen fiús dolgokat beszéltek meg."


Ez nem egyszer történt meg, hanem rendszeresen. És teljesen átlagos dolgokról beszéltek, mert hallottam mikor beléptem, csak aztán hirtelen be is fejezték.

2021. márc. 31. 17:14
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

A 4-es vagyok!


Sajnálom!


Én a helyedben beszélnék velük, biztos, hogy meg fogják érteni, hogy egyedül érzed magad.

2021. márc. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kései Sirató ***** válasza:
A testvéred is lány? Ha fiú, akkor az lehet az egyik oka, hogy a pasisabb témákat együtt beszélik meg, akkor ez érthető. Ha viszont ő is lány, akkor kicsit rossz az apukád hozzáállása a dolgokhoz.
2021. ápr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha a “bátyám”, akkor sanszos hogy fiú...
2021. ápr. 1. 11:10
 10/10 Kései Sirató ***** válasza:
Akkor ez így normális, nincs benne semmi fura, hogy téged lánynak nevel, nem akarja, hogy férfias (netán leszbikus legyél).
2021. ápr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!