Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el? 26 éves nő...

Hogy fogadjam el? 26 éves nő vagyok. Párom 31. Nevezzük Daninak.

Figyelt kérdés
Az ő öccse, Tibi 27 éves. Van neki egy 17 éves barátnője, akiről annyit tudnék mondani, hogy egy tipikus agyatlan, vinnyogó cicamica. Tibi gyakran akar velünk közös programokat csinálni, de nekem a kiscsajtól égnek áll a hajam.Egy tipikus agyatlan diáklány, aki egy ép mondatot nem bír kinyögni, csak hisztizik, és vinnyog. Gyűlölöm. A párom szülei elfogadják, "mert még csak 17. "
2010. aug. 20. 14:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
inkább kerüld el
2010. aug. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

Reméljük változik majd idővel..

Hát ahogy leírtad, magamra ismertem mert én sem szeretem az ilyen nyafka típusúakat. Hogyan lehetne elfogadni?

Szerintem sehogy. Amíg ilyen addig nehezen lehet eltűrni...

Mondjuk arra is gondoltam, hogy mi lenne ha megismernéd kicsit közelebbről. Lehet, hogy ezt mutatja, hogy egy kis nyavajgós de közbe lehet, hogy értelmesen ellehet vele beszélgetni.De hát ki tudja :D

2010. aug. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

most itt mi a kérdés? Nem értem.

Ha zavar,ne menj velük.

2010. aug. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%
Mért kell neked elfogadni? Nem kell neked közös programot csinálni vele! Kapcsolatok jönnek-mennek, ráérsz ezen gondolkozni akkor, ha egy család lesztek, de az nem fog egyhamar bekövetkezni.
2010. aug. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%
szerintem a gyűlölet eléggé túlzás, végülis csak egy butuska kiscsaj.....egyébként szerintem mindenki életében van olyan h az ismerőse összeszed valaki ilyesmit.....vagy megbarátkozol vele, v ritkítani kell az összejárást.....de a tolerancia nem rossz dolog hidd el!
2010. aug. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
19 vagyok. sok ilyen osztálytársam volt gimiben. Sokáig nem is nagyon foglalkoztam velük. De aztán néha-néha beszélgettem egyikkel másikkal és rájöttem, hogy igaz hogy néha hisztisek, de tök jófejek amúgy. És sokkal normálisabbak mint egynémelyik aki meg túl komolyan veszi magát. Próbáld megismerni, lehet h jóban lesztek.
2010. aug. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
36%
Másokhoz képest te is "agyatlan liba" vagy, mégsem vetem a szemedre, elfogadom, hogy ilyen kérdést tettél fel. Az elfogadás nem azt jelenti, hogy imádnod kell, pusztán annyit, hogy tiszteletben tartani, hogy ilyen. Nem muszáj közös programokat csinálnotok, de viselned kell majd ennek a következményét, hogy a párod esetleg megbántódik ezen. Ha sokszor bántódik meg, talán szét is mentek. A következő kapcsolatodban talán majd elfogadóbb leszel. Ezt mérlegeld. Amúgy milyen alapon ítélkezel? Te tökéletes vagy? Nem hiszem, ha az lennél, képes lennél pl. elfogadni...
2010. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%
én is 26 vagyok és emlékszem 17 évesen teljesen más voltam.....volt aki félreértett, volt aki jóban volt velem......17 éves lány még azért nyafog, mert azt hiszi az szexi és azért dobálja magát, mert az cuki.....17 évesen rózsaszínmániám volt, ma meg már ha idétlennek tartom, de elfogadom, mivel még emlékszem!
2010. aug. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%

Ha a család meghívja el kell,hogy viseld.Különben kerüld.

Sógornöm is egy buta liba,csak karácsonykor kell vele egy levegöt szivjak.

2010. aug. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Az a gáz, hogy nem veszi észre magát.

Ész nélkül kimond minden baromságot.

Meg a viselkedése!!!!


Családi összejöveteleken az ebédlőasztalnál nyelvet nyújtogat, "verekszik" a pasijával, vinnyog.

Biztosra veszem, hogy nem csak engem irritál, hanem apósomat is, de ő higgadtabb nálam.


Múltkor házibulit tartottunk Danival lakásunkban, mikoris bebaszva, beszívva közölte egy 6 fős asztaltársasággal:

"Én most mindenkit megbasz.ok!"

2010. aug. 20. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!