Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? 17/L

Mit gondoltok erről? 17/L

Figyelt kérdés
Hali. Van egy családi barátunk. Mármint nem találkozunk sokszor,inkább neten beszélünk és inkább anyukám ismeri nagyon rég(ne értsétek félre,nincs és nem is volt semmi közöttük)...engem is ismer 5 éves korom óta. Mostanában én is beszélek vele elég sokat. Barátok lettünk. Mindig meghallgat,add tanácsokat stb..(főleg hogy elég depis személyiség vagyok stb..)mindent tud rólam,nagyon kedvel. De...az utóbbi napokban még többet beszélünk. Majdnem egész nap,néha késő estig is. Kevés barátaim vannak. Pedig mindenki mondja hogy nagyon szép vagyok,okos stb...de a barátaim azert megválogatom. Na de mindegy is. Az a helyzet hogy mostanában mintha úgy vettem volna észre hogy többet érez irántam...mondjuk azt tudom hogy soha nem használna ki vagy ilyesmi mert sírt is a múltkor mikor mondtam hogy össze törtek a szívem stb,és mondta hogy egy ilyen lányt ki képes megbántani..meg akor a múltkor mondta nekem hogy úgy megölelne meg ilyenek..meg folyton szokta mondani hogy mennyire szép vagyok. Amúgy ez a pasi 45 éves,van egy 12 éves nagyon aranyos kislánya és egy felesége aki szintén nagyon aranyos,anyukám is jól egyezik vele de elfognak válni.. reménykedem hogy azt fogjátok mondani hogy csak beképzelem hogy szerelmes belém vagy valami. Mert nem is az esetem.

2021. ápr. 6. 00:11
1 2 3 4 5
 31/50 Savlekotő ***** válasza:
68%
Lehet anyáddal kavarnak, ezért válnak de lehet te vagy akit akar.. Ne legyél ennyire naiv... Ez a pasi akar tőled olyat csak még épp a mézes részt adja elő..
2021. ápr. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim válasza:
98%

Nem olvastam vegig a kommenteketek, de 15-16 eves voltam, amikor hasonlo sziituacio volt velem es egy 42 év körüli ferfivel. Volt egy ugyanannyi idos lánya, mint én, csak o mar el volt valva.

Sajnos kiderült, hogy valoban belem van zugva, en semmit nem ereztem iranta, viszont o mar a gyerekeinket tervezgette magaban. Irto nagy mazlim volt, hogy nem nyult hozzam, de bogott, hogy o belem szeretett.

Onnantol kezdve egy szot sem beszeltem vele, a lanya par éve megkeresett, keedezte, hogy mi tortent, hogy ugy eltűntem, stb. Nem arultam el neki, de azóta o sem beszel az apjaval.


Szerintem ha ennyit beszéltek, tényleg többet érez irantad.


30/N

2021. ápr. 6. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
62%
Gusztustalan de te se vagy piskota...
2021. ápr. 6. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
87%

"És igen,kevés barátaim vannak. Ezzel mi a gond?"


A ragozás.

"Kevés barátom van." Így lenne helyes.

2021. ápr. 6. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Biztos hogy akar valamit!

Én elkezdenék távolodni tőle,kevesebbet és ritkán beszélni/írni.

Nem szabadna szerelmi életedről beszélni vele,távolságot tartsd.

2021. ápr. 6. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
100%

A felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani

(nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!

2021. ápr. 6. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
100%
Bele képzelsz valamit. És erre jó visszaigazolást ad itt sok ember.
2021. ápr. 6. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, 36, valamelyik másik kamuja miatt kivágták. Ez is az...
2021. ápr. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
89%

Hát szerintem tuti szexet akar.

17 vagy, ö meg most válik, ha nem válna is, simán lehet, hogy kapuzárási pánikban van éppen. Ès ebben a helyzetben jössz te mint egy ártatlan kis angyalka, aki figyelemre és vigaszra vágyik, akivel lekötheti a figyelmét, fontosnak érezheti magát újra. Csomót beszéltek, megbízol benne, belédcsavarodott. Ìrod, hogy depis személyiség vagy, akkor biztos meghallgat meg kiöntheted neki a szíved. Te ezt még nem tudod, de az ember ennyi idős korára összeszed annyi élettapasztalatot, hogy ha akarja, akkor látszólag véletlenül és minden hátsó szándék nélkül be tudja férkőzni magát fiatalabb és tapasztalatlanabb emberek bizalmába. Èn nem mondom azt, hogy legyél üldözési mániás és mindenkiben a pszichopatát keresd, de ne legyél naiv sem. Az ö részéről nem normális, hogy egy 17 éves lánynak olyanokat mond, hogy "jaj de megölelnélek", mert ezzel csak azt várja, hogy azt mondod, hogy "hát gyere aztán ölelj meg". Zöld lámpát vár.

Lehet, hogy ez tetszik az egodnak, hogy egy ennyi idős pasi rádkattant, de ne örülj neki túlságosan hanem fojtsd el benne a szikrát még időben, mert 1.)ha szegelsz vele, vagy akárcsak egy csók is történik, elromlik a kapcsolatod vele, az már nem lesz olyan, mint régen (bár ebből a közelségből amúgy is vissza kéne venned mert szerintem nem egészséges)

2.)ha kitudódik, hogy volt valami, akkor apád úgy penderíti ki a köreitekből, hogy csak úgy csattan.

Senkinek sem lenne jó.

2021. ápr. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
91%
*nem "szegelsz", hanem "szexelsz" akart lenni, bocsi :)
2021. ápr. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!