Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? 17/L

Mit gondoltok erről? 17/L

Figyelt kérdés
Hali. Van egy családi barátunk. Mármint nem találkozunk sokszor,inkább neten beszélünk és inkább anyukám ismeri nagyon rég(ne értsétek félre,nincs és nem is volt semmi közöttük)...engem is ismer 5 éves korom óta. Mostanában én is beszélek vele elég sokat. Barátok lettünk. Mindig meghallgat,add tanácsokat stb..(főleg hogy elég depis személyiség vagyok stb..)mindent tud rólam,nagyon kedvel. De...az utóbbi napokban még többet beszélünk. Majdnem egész nap,néha késő estig is. Kevés barátaim vannak. Pedig mindenki mondja hogy nagyon szép vagyok,okos stb...de a barátaim azert megválogatom. Na de mindegy is. Az a helyzet hogy mostanában mintha úgy vettem volna észre hogy többet érez irántam...mondjuk azt tudom hogy soha nem használna ki vagy ilyesmi mert sírt is a múltkor mikor mondtam hogy össze törtek a szívem stb,és mondta hogy egy ilyen lányt ki képes megbántani..meg akor a múltkor mondta nekem hogy úgy megölelne meg ilyenek..meg folyton szokta mondani hogy mennyire szép vagyok. Amúgy ez a pasi 45 éves,van egy 12 éves nagyon aranyos kislánya és egy felesége aki szintén nagyon aranyos,anyukám is jól egyezik vele de elfognak válni.. reménykedem hogy azt fogjátok mondani hogy csak beképzelem hogy szerelmes belém vagy valami. Mert nem is az esetem.

2021. ápr. 6. 00:11
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
0%
Semmi
2021. ápr. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
80%

45 évesen ez a viselkedés, amit mutat, nagyon nem normális! Ha a normalitást a többség határozza meg, akkor erre kimondható, hogy nem normális viselkedés!

Azt viszont nem tudom eldönteni, hogy mi ezzel a szándéka, az is lehetséges, amit itt mások feltételeznek, hogy mégiscsak tőled akar valamit (és efelé hajlok én is), de akkor meg bennem merül fel egy olyan késztetés, hogy nagyon elverném.

Pedofilokra tipikus viselkedést tanúsít! Ezt nehezen írtam le, mert alaphelyzetben mélységesen felháborít a mai hozzáállás, hogy nagyon könnyen vádolunk meg embereket ezzel, de ez a szitu, amit vázoltál, ez nálam is erre enged következtetni. Pedofilokra jellemző az átlagtól eltérő kötődés és erős érzelmi kitörések, ami nagyon hasonlít a down-kórosok érzelmi világára! Továbbá a nagyon könnyű szót értés a tőle 30-40 évvel fiatalabbakkal, az együttérzés mutatása, gyak. egy szerep eljátszása, ami által eléri, hogy barátként, lelkitársként tekintsenek rá, hogy elfeledtesse veled azt a tényt, hogy nálad idősebb, ugyanakkor egyértelműsítse, hogy élettapasztalata nagyobb mint a tiéd, ennek okán tekints rá mentsvárként, védelmezőként. Jellemzően csonka családból választanak áldozatot, ahol nincs jelen az apa, vagy olyan családból ahol a szülők kapcsolata olyannyira megromlott, hogy az már a gyerekre is kihatással van (minden figyelmüket saját magukra összpontosítják, a gyerek hanyagolva van) avagy erősen zárkózott gyerekek felé nyitnak, röviden könnyen hozzáférhetőt és sebezhetőt keresnek. Ismerem a típust, történt ilyen a családban, de ugyanúgy idegen volt az, aki tette, azaz nem családtag.

Egy a lényeg, erről édesanyádnak okvetlen(!!!) tudnia kell! Ne nekünk, idegeneknek mond el ezt, hanem neki, mindenképpen! Ez egy baromira bonyolult szituáció és durva vádaskodás az, amit leírtam, s ha nincs igazam, akkor még ha név nélkül is írtam és írunk itt neked mindannyian, felelősséget érzek a szavaimért! Mivel nem látok rá erre az egészre és nem szakmám ez, így nagyon is lehetséges, hogy nincs igazam (és legyen úgy!), amit leírtam az csak gyanú, de arra kérnélek még egyszer, hogy ezt okvetlen mond el édesanyádnak! Ez nem játék! Egy életre megnyomoríthatnak, nem muszáj hozzá testi szexuális erőszaknak történnie! Én vallom azt, amitől sokaknak a hátán is feláll a szőr, hogy az erőszakért vagy abúzusért nem csak a tettes a felelős, hanem abban a sértettnek is van felelősége! A Te felelőséged odáig szól, hogy ezt elmondod a szüleidnek és ha azt mondják szakítsd meg a kapcsolatot, akkor hallgatsz rájuk, azt teszed, amit mondanak! Abban tudok reménykedni, hogy anyukád jól feltudja mérni a helyzetet. Ha írásban beszélgettek, akkor azt mutasd meg neki, akkor is, ha van benne számodra esetleg kellemetlen.

2021. ápr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
60%
Semmi köze a pedofíliához. Azt sem tudod mit jelent de már jellemzést írsz az emberről. 😂😂
2021. ápr. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
24%

Hát gondolom a puncidra ránézne szívesen, de többet ne várj.


Nagyon nem vagytok egy súlycsoport :D

2021. ápr. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem törölték a kérdezőt, nekem megírta, hogy a faszi szokott neki ajándékokat is venni... Ennek tudatában válaszoljatok.
2021. ápr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
100%
#45 valószínűleg azért törölték, mert eleve egy troll.
2021. ápr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem meg ki várja, hogy nagykoru legyél és utána kezdhet veled,amit szeretne.
2021. ápr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
100%
De legalább végre egy kis eredetibb sztorit dobott össze.
2021. ápr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
39%
Amúgy ez lehet, hogy igaz, csak másban kamuzott. Nekem jó orrom van a kamura, de ez teljesen valószerű.
2021. ápr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
35%

elég depis személyiség vagyok


jaja, 49, egy elég depis személyiség nem fogja magát depis személyiségnek nevezni és regényt írni... innentől aztán tényleg valószerű. Bocs, mégse.

2021. ápr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!