Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreznél, és hogyan reagáln...

Mit éreznél, és hogyan reagálnál arra, ha édesanyád azt mondaná Neked hogy az volt a legrosszabb döntés az életében hogy Téged megszült?

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 18:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
73%
Nyugodtan lepontozhattok, de ha az en anyam ilyet mondana, akkor en azon lennek, hogy minel inkabb megkeseritsem az eletet. Az oke, ha igy erez, na de hogy a gyerek szemebe is mondja, hat az eleg undorito. Hat kerte az a szegeny gyerek, hogy vilagrahozzak? Nem. De ha mar igy alakult, akkor a szulonek kutya kotelessege torodni a gyerekkel, akar milyen is. Am meg ha valamivel fel is idegesitette az anyjat a baratnod, annyira, hgy ilyet mondjon, akkor is felmerul a kerdes, hogy ki nevelte a baratnodet olyanna, amilyen? Szerintem gusztustalan az anya viselkedese, remelem a baratnod kiheveri!
2010. aug. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Utolsó: Igazad van! Én is remélem hogy kiheveri
2010. aug. 20. 19:14
 13/24 anonim ***** válasza:
Én el sem tudnám képzelni, hogy nekem ilyet mondjon az anyukám. Még akkor sem, ha nagyon haragudna rám. Pedig volt már rá példa, hogy nagyon dühös volt, de ilyet soha nem mondana.
2010. aug. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

föl kellene pofozni az anyát aki ilyet mond..

vigasztald, mondd neki hogy nem komolyan gondolta, csak az ingerültség..

2010. aug. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:

nekem is sokszor mond ilyet anyám sőt még azt is a fejemhez szokta vágni hogy én nem vagyok az ő gyereke,biztos elcseréltek a kórházba..

16/L

2010. aug. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
39%
Azt nem mondanám, hogy a legroszabb döntésem volt, hogy megszültem a lányomat, de a mai eszemmel vagy nem szülnék, vagy csak úgy és akkor, ha semmilyen - még a legminimlisabb - elvárást sem támasztanám vele szemben. Hálátlan, arrongáns lett. A pénz utáni hajsza tette ilyenné.
2010. aug. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Ingerült??? Fáradt??? Akkor sem lehet ilyet mondani?!!!Miféle kifogás ez? Milyen anya az ilyen? Nem mentséget kell neki keresni, hanem felháborodni!!!

Nekem is volt, hogy fáradt volt anyukám, de akkor azt is mondta. Hogy most fáradt, majd holnap beszélünk. Elképzelni se tudom anyukám hangját, hogy ilyeneket mondana nekem.

2010. aug. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Egyetértek!


Megszüli a gyereket, a gyerek jön egy ilyen világra az anya meg még rásegít. Gratulálok, szép.


Szerencsére már megnyugodott


És sajnálok mást is aki ide írt, és ilyesmiket mond neki az édesanyja

2010. aug. 21. 09:49
 19/24 anonim ***** válasza:

Azért a helyedben elgondolkoznék,hogy miért mondta ezt az anyja...na jó valószínűleg mérgében,de mi vezetett idáig?


Mert aztán pár év múlva írhatsz esetleg ide,hogy feleségem egy szál bugyiba ideköltözött,most válunk,a gyereket eltiltja,meg követeli a házamat....

2010. aug. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nem lesz ilyen, mivel akkor én leszek a feleség
2010. aug. 21. 10:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!