Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatok terén mi volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatok terén mi volt eddig a legrosszabb döntés amit hoztatok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:

amikor nem hagytam ott még időben a 2 hónapos kapcsolatomat egy másik srácért... pedig már akkor is látszott, hogy ezzel a kapcsolattal gondok lesznek...végülis 3 évig tartott és sajnos megbántam,mert csak egyre rosszabb lett és én meg ragadtam bele egyre jobban és jobban...pedig fel volt kínálva a lehetőség,hogy még időben kiszálljak


20/L

2010. júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy szakítottunk a Párommal (vagyis már csak volt párom) és lehet hogy megtudtuk volna még menteni a kapcsolatunkat, de mindketten "hülyék" voltunk...Így jártam! Ez van! Pedig ha belegondolok szerintem Ő lett volna a tökéletes nekem.
2010. júl. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hogy nem szakítottam vele én, hanem kivártam míg ő megteszi és az lett a vége, h az én önbizalmam csökkent egy hatalmasat
2010. júl. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Közel 10 évig húztam egy pasival, aki arra sem volt jó, hogy a lábam beletöröljem. Későn jöttem rá, sok évet elvesztegettem olyanra, aki nem érdemelt meg.
2010. júl. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elbizonytalanodtam egy kapcsolatban, és mikor szakított velem, másnap az előző barátomhoz menekültem. Utána jöttem rá, mennyire szánalmasan viselkedtem, és hogy még meg lehetett volna menteni talán... iszonyatos fájdalmat okoztam a (volt) barátomnak... nem tudom, mikor fogom ezt magamnak megbocsátani :(
2012. júl. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!