Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem mit kellene tennem...

Nekem mit kellene tennem ebben a helyzetben hogy ne roppanjak össze?

Figyelt kérdés

Asperger szindrómás vagyok és a családom is nagyon problémás. 2019 őszén kezdődött minden. Apám skizofrén tüneteket kezdett mutatni, kitalálta hogy a szomszéd bejárkál a házainkba, titokban károsítja az autóinkat, tárgyainkat, stb. Apám 20 éve iszik... Akkor hatalmas balhé volt és nekem bevallotta azt hogy nagyon sok ideje szeretője van. Ami nem csoda mert anyukám egy nagyon hideg nő, sokszor ok nélkül durva volt apámmal, szívatta őt, beszólogatott neki. De erről igazából anyum sem tehet mert beteg. Kényszerbeteg, szorongásos, stb. Szóval így nagyon rossz a helyzet, anyámnak nem szólhatok hogy mi a helyzet mert nem akarok ártani, ráadásul a nagymamám is tud ez egészről és állandóan balhézik apámmal, ami szintén engem érint mert kiköveteli magának a gondoskodást és elhív váratlan időpontokban munkából, páromtól csak hogy vigyem haza kocsival meg ilyenek..

Eltávolodni nem tudok tőlük, nekem és nekik sem lenne jó.

Mit tudok tenni hogy jobban érezzem magam egy ilyen helyzetben?



2021. ápr. 25. 19:24
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
sajnos nem kamu, bárcsak az lenne.
2021. ápr. 26. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!