Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy mozaikjellegű családban...

Egy mozaikjellegű családban mit lehet tenni ha nem jövünk ki egymás gyerekeivel és folyton miattuk veszekszünk?

Figyelt kérdés
Az én gyerekim igaz nem velünk élnek és már nagykorúak, de ha elhívom őket magunkhoz szinte mindig veszekés van belőle. Az élettársammal sem jönnek ki és állandóan szúrják egymást, a fiával meg végképp nem jönnek ki. Most odáig fajult, hogy az egyik lányom megütötte a párom fiát, a párom pedig kitiltotta őket és fel akarja jelenteni a lányomat. Pedig a fia tényleg kezelhetetlen... De máshol pedig nem igazán tudok találkozni a lányaimmal, mert egyikük nagyon messze lakik, ketten pedig az anyjuknál laknak. Tehát nagyon szerencsétlen ez az egész helyzet. Mit lehetne tenni?

2021. ápr. 28. 11:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%

8:

Én ezeket annyira, de annyira nem értem.

Nem értem, miért vagy együtt egy olyan nővel, aki így viselkedik veled és lányoddal.

De azt sem értem, hogy hány napra jönnek a lányaid hozzátok? Ha ilyen nehezen férnek meg egymással, akkor jöjjenek egy napra reggeltől estig. És akkor se átöltözni nem kell, se lezuhanyozni.

De erőszakkal reagálni a másik csúnya beszédjére szintén nem normális dolog.

2021. ápr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
A legidősebb lányom sajnos nagyon messze lakik, így őt csak akkor látom amikor néhány napra hazajön az anyjához. Van, hogy havonta csak egyszer találkozom vele pár órára. Úgyhogy néha meg szoktam hívni, hogy legyen nálunk is legalább 2-3 napot. Így eljöttek 2-en, és az 1.nap estéjén ez lett belőle.
2021. ápr. 28. 12:52
 13/17 anonim ***** válasza:
41%
Ha a lanyaidat kilesné a parod fia, akkor nem problemaznal rajta, hogy ki lettek tiltva. Legalábbis a helyedben jobbnak is látnám, de te a kitiltast fajlalod ebből következtetni lehet, hogy nincs semmi féle leskelodes. Szerintem sima balhé lehetett köztük a kamasznak nem tetszett valami duzzogot, visszapofazott erre az agresszív lanyod megpofozta. Az anyuka jól tette, hogy kitiltotta őket pattogjanak máshol ne rajtuk. Te meg ne a "leskelodo" kamaszhoz hivd a lanyaid, hanem talalkozz veluk semleges helyen vagy szervezz velük programokat. Nálam biztos nem tenné be a lábát megegyszer egy olyan ember akiből elojon az állat egy vita során, legyen az bárki is.
2021. ápr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%
Kitiltanám mostohaanyut az ostoba kölkével együtt:)
2021. ápr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
91%
Kíváncsi vagyok, a mostohaanyu mikor jön panaszkodni :D
2021. ápr. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ezt nem az én lányom írta ki:-)
2021. ápr. 29. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!