Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy győzzem meg a húgomat,...

Hogy győzzem meg a húgomat, hogy felejtse el a sógorát?

Figyelt kérdés
A férjének a testvérével kezdenek nagyon jóban lenni, szinte izzik köztük a levegő. Ő nem vallja be, hogy tetszene neki a férfi, de én látom rajta, hogy úgy viselkedik a közelében, mint egy szerelmes tini. Nem szeretném, hogy butaságot csináljon.

2021. ápr. 28. 17:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
szerintem ne szólj bele az életébe, majd ők elintézik
2021. ápr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Így van, maradj ki belőle. Max a véleményed mondd el a húgodnak négyszemközt, de inkább azt se.
2021. ápr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Vagy csak túl sok szappanoperát néztél, és kombinálsz.
2021. ápr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos nem biztos hogy kombinal.. nagyon sok ilyet hallottam mar sztem probald elmondani a tesodnak hogy hogy latod a dolgokat es hogy felted stb hatha tudsz ra hatni :/
2021. ápr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem kombinál se az ő dolga. Semmi joga beledumálni.
2021. ápr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Az egy dolog, hogy nem az o dolga viszont a tesojarol van szo... en biztos meg probalnak beszelni a tesommal mielott hulyeseget csinal ;) ha azutan is ugy csinalja,ahogy nemkene na onnantol mar nem erdekelne de biztosan elmondanam a velemenyem es megprobalnak hatni ra!!
2021. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
9%
Elszereted előle a fickót. Legfeljebb mind a ketten meglesztek neki.
2021. ápr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
14%
Hadd dugjanak, mint a nyulak, családban marad.
2021. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%

S most mit csinálsz? Beköpöd a testvéred?

Ne legyek én, soha ne legyek áruló.....

Bikini együttes

2021. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%
Én is biztos beszélnék a fejével. Azért mert szeretem és nem akarom hogy hirtelen nagyon nagy baromságot csináljon. Ha ezután is akarja akkor legalább tudom hogy én megtettem amit tudtam. Mert jó vége ennek biztos nem lenne. Valószínű már látja a férj is.
2021. ápr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!