Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Felejtsem el?

Mit tegyek? Felejtsem el?

Figyelt kérdés
A volt baratnöm nyugodtan tekinthetjuk annak mivel mar gyakorlatilag nem vagyunk egyutt 2 honapja ,egy evig voltam vele amugy o 23 éves én 29 vagyok,azt mondta nekem hogy ragazkodó vagyok,es ez a baja,meg hogy kihasznaltam csak egy evig csak szexre kellet nekem ami persze nem igaz mert en tiszta szivbol szerettem,lassan 2 honapja nem jart itt en nem tudom hol rontottam el de ugy erzem en mindent megtettem erte,o meg szinte semmit nem tett bele a kapcsiba! Eltunt hetekre magatol nem is nagyon ajanlotta fel hogy lejon,olyan mintha csak potszer lettem volna neki rajottem hogy hazudik is a multkor hivtam de nem vette fel ,kerdeztem miert nem azt mondta hogy nem tud bejovo hivast fogadni,ez erdekes mert par napja meg o kert meg hogy hivjam fel! kifogasok voltak elejtette meg hasonlo! ugy erzem csak jatszadozott velem! Nyàron is egesz vegig hanyagolt! Egy csomot hisztizett hogy a volt noim mind ismeroseim,de semmi kozom hozzajuk! Ugy erzem nem vagyunk egymashozvaloak! Nem tudom ot elfelejteni csak a jora emlekezek,pedig nem egyszer fakepnel hagyott !
2014. okt. 22. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, felejtsd el. Mit vársz egy olyan kapcsolattól, ahol a mindössze egy év alatt már többször faképnél hagyott a másik. Hazudozik, semmibe vesz, vádaskodik stb.

Te is írod, hogy nem vagytok egymáshoz valók.

Keress valakit, akivel igen. Ennyire egyszerű.


Off: egy jó tanács a jövőre. Nagyon fájt egy pasitól azt a szót olvasni, hogy "semmit nem tett bele a kapcsiba." Egy férfi ilyet nem mond.

2014. okt. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra fel irtam hogy semmit hogy azt mondta uncsi mindig az agyban na mar most en szerveztem volna programokat,de ha ide le is jott 2-3 orat volt velem utana ment haza,mindig eltunt hetekre,eleinte talizgattunk enis jartam hozzajuk,azt mondta minket a sex kotott ossze ,en csak tobbet szerettem volna vele lenni,de ugy erzem neki nem voltam olyan fontos! Volt hogy nyaron elutazott be se jelentette,az ilyen baratno?
2014. okt. 22. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:
"uncsi, kapcsi, talizgattunk"???? Brrrrrrrrrrrr!!! 29 évesen ilyen szavakat nem használ FÉRFI.
2014. okt. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akartam ezt így leírni , de az előttem levő megelőzött , egyetértek vele ... 29 éves vagy ., de írásod alapján jóval éretlenebbnek tűnsz . Felejtsd el igen , es keress magadnak egy korban jobban hozzád illő partnert , aki mellett kicsit fel tudsz nőni végre ., es akivel azonos a jövőképetek .
2014. okt. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőltessétek ami nem megy. Voltak szép idők, arra gondolj mindig, de egyébként zárd le magadban ezt a sztorit. Nézz előre, keress magadnak másik partnert.
2014. okt. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!