Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy győzzem meg a húgomat,...

Hogy győzzem meg a húgomat, hogy felejtse el a sógorát?

Figyelt kérdés
A férjének a testvérével kezdenek nagyon jóban lenni, szinte izzik köztük a levegő. Ő nem vallja be, hogy tetszene neki a férfi, de én látom rajta, hogy úgy viselkedik a közelében, mint egy szerelmes tini. Nem szeretném, hogy butaságot csináljon.

2021. ápr. 28. 17:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
11%
Na facebook kórság. A családon belül SINCS senkinek köze a másik szerelmi életéhez.
2021. ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
"a férjének a testvérével..." kinek a férjének a testvérével?
2021. ápr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
95%

Utolsó vagyok, bocsánat már értem.

Beszélj a húgoddal, és mondd el neki, hogy nagyon feltűnően viselkedik a sógorral.

2021. ápr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
93%
Ehhez két ember kell. Beszélnék vele hogy jól gondolja meg mit tesz, mit veszíthet. De ha nem a sógorral lép félre, akkor majd valaki mással, máskor. Nem foghatod mindig a kezét.
2021. ápr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
83%

A legtöbb amit tehetsz, hogy elmondod (vagy inkább csak megemlíted) a véleményed a húgodnak, hogy szerinted már kicsit feltűnő vagy inkább könnyen félreérthető a viszonyulása a sógorhoz. Aztán hallgasd meg, mit válaszol rá.


Faggatni, számonkérni, találgatni, esetleg túl sokat mögé gondolni kérdezősködni nincs értelme, mert csak te jössz ki rosszul. Ha tévedsz, és tényleg nincs köztük semmi, akkor te leszel az ügyeletes szemétláda, aki biztos csak szét akarja bomlasztani a húga házasságát. Ha van köztük valami, és te megtudod, akkor is hibás leszel, mert ha kiderül, hogy tudtál róla, de nem szóltál, akkor a húgod férje (meg esetleg a szüleid) fog rád nagyon haragudni, ha pedig szólsz, akkor meg a húgod meg a sógora fog utálni, hogy minek köptél bele.


Hidd el, hiába család, hiába akarsz csak jót, hogy a húgod ne csináljon baromságot, szerintem is jobb, ha kompletten kimaradsz ebből. A véleményedet megemlítheted neki (négyszemközt persze), de többet ne. Akárhogy is alakul, ezt a húgodnak meg a sógornak lesz muszáj rendezni. Jobb ebben nem résztvenni.

2021. ápr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Savlekotő ***** válasza:
Ha valaki nem boldog a párjával ha nem a sogórával hát lesz más akivel félre lép,vagy előbb kilép a fosból. Nem te a dolgod,vagy tán neked is kéne a sogór?
2021. ápr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
45%

Én nem avatkoznék bele semennyire sem. A húgod felnőtt ember, ha hülyeséget csinál, az az ő baja. Akármit csinálnál, nem jönnél ki jól sehogy, csak téged is belerángatnának ebbe.

Hagyjad. Majd lerendezik egymás között.

2021. ápr. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!