Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit ajándékozzak anyósnak,...

Mit ajándékozzak anyósnak, apósnak, és sógoromnak+párjának. Kell egyáltalán venni mindenkinek valamit ha karácsonykor meglátogatjuk őket, esetleg együtt karácsonyozunk?

Figyelt kérdés
2008. dec. 6. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg mi a bevalt szokas nalatok. Vagy ez lesz az elso kozos karacsonyotok, friss hazasok vagytok?

Illik vinni valamit, szerintem ffi-aknak italt, noknek kozmetikum, sal. Attol fugg mennyit szandekozol kolteni, de a ferjeddel beszeld meg.

2008. dec. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szerintem biztosan örülnének neki, de vigyázni kell nehogy kellemetlenül érezzék magukat, hogyha ők nem vettek nektek semmit. Ezért inkább valami sablonos ajándékot ajánlanék, mint a pezsgő, csoki stb.., amit akkor is vinnél ha vendégségbe hívnak
2008. dec. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez lesz az első közös karácsonyunk 2 éves a kapcsolatunk, és még nem járunk jegyben sem. Ennek amúgy örülök, így együtt karácsonyozás nem lesz, csak ellátogatunk egymáshoz pár órácskára. Nagy dolgokon még én sem gondolkodom, ráérek arra ha majd egyszer az eljegyzéssel szorosabbá válik a kapcsolat párom családjával. De addig sem szeretnék üres kézzel menni.
2008. dec. 6. 16:08
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hasonlóan voltam a dologgal, 2 évvel ezelőtt. Pl. anyósnak vettem testápolót, tusfürdőt és szappant. Viszont később a páromnak mondta az anyós, hogy legközelebb ne adjunk neki piperét, mert nem szereti. Nekem ez olyan rosszul esett, hogy azóta már csak a páromra hagyom, hogy a szüleinek kitalálja mi legyen az ajándékuk. Szerintem beszéld meg a pároddal, mit adjatok a rokonainak, hiszen ő jobban ismeri őket.
2008. dec. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!