Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak unokatesómmal?...

Mit csináljak unokatesómmal? Az a helyzet , hogy 11 éves és lenézi a 9 éveseket. Ez normális?

Figyelt kérdés
Én 16 éves lány vagyok és nem tartom normálisnak ,hogy bárkit lenézünk a kora miatt . Főleg , hogy majdnem egy korosztály. Mit csináljak vele? Elküldjem az apjának a beszélgetéseket?
2021. máj. 5. 11:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Őszintén 11 éves gyermek még nem rendelkezik észerű gondolkodással. Valószínüleg majd az idő múlásával kinő belőle.
2021. máj. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Abban a korban 2év soknak számít. Nem feltétlenül a kora miatt nézi le hanem ami ezzel jár: kisebbek, azt tanulják amit ő már rég. Tinálatok is a végzősök teszik veszik magukat, hogy szalagavató ez az amaz (idén mondjuk pont nem a covid miatt). Meg általánosban is mikor ti voltatok a kegidősebbek biztos előfordult szócsata kisebbekkel hogy " én már nyolcadikos vagyok, nekem ne ugass". Ti ezt kijáró tiszteletnek neveztétek, unokatesód még kicsi, ő egyszerűbben nyersebben fogalmaz a lenézéssel de ugyanarról van szó tán kissé eltérő csomagolásban.
2021. máj. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
23%
Tipikus mai újgenerációs hülyegyerek.
2021. máj. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
3-as: mert lenézik az új generációt? XD
2021. máj. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
29%
Mit érdekel téged egy 11 éves kisfiú kö*sögösködése? Minek szólsz bele? Ne beszélj vele és kész. 16 évesen neked sem jutott több ész.
2021. máj. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez elég általános dolog gyerekkorban. Én 8.-ban nagyon menőnek gondoltam magam, mert mi voltunk a legnagyobbak a suliban😀Majd kinövi.
2021. máj. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, konkrétan milyen durvaság történt...?? az, hogy "lenézés" megjelent valami konkrét cselekedetben, vagymi?


Amúgy miért avatkozol bele mások életébe?

2021. máj. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%

ez miben nyilvanul meg ? elmondhatod neki, hogy Pistike ez nem szep dolog lenezni a kisebbeket, te mar nagyfiu vagy, jobban kene viselkedned, en is idosebb vagyok megse banok veled csunyan stb...


egyebkent valoszinuleg kinovi

2021. máj. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
79%
Amikor valami bántót mond, akkor helyre kell tenni. Egyébként meg csak éreztetni vele, hogy ostobaság, amit gondol.
2021. máj. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
Őt meg lenézik a 14 évesek, ez van.
2021. máj. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!