Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » HELP! Az normális ha vonzódok...

HELP! Az normális ha vonzódok a saját unokatesómhoz?

Figyelt kérdés
26 éves nő vagyok és egyszerűen totál retardnak érzem a helyzetet hogy konkrétan a saját unokatesómhoz vonzódok! Évente 1-2x találkozunk családi alkalmakkor de egyre durvább és ami még cikibb hogy rajta is érzek valami hasonlót valami női megérzés meg úgy van amikor nyíltan is célozgat... Volt már valaki ilyen helyzetben? Mit csináltatok???
2019. dec. 4. 21:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
nem szokványos , de törvényileg engedett.
2019. dec. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%

Normalis. Nekem is vannak olyan unokatesoim hogy tyűha!

Mondjuk ők nem első, hanem másod de szerintem az tárgytalan 🤣

Szerinted ők nem vonzodnak hozzánk?! Hagyjuk már!

2019. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Itt gyakorin ez alap...
2019. dec. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Hát dugni szabad, gyereket vállalni nem javasolt.
2019. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%

#4, ha dug és gyerek lesz akkor mi van, öljék meg a szerencsétlen babát mert a szülei nem bírtak magukkal? De szeretem az ilyen okos tanácsokat olvasni...🙄


Kérdező, hogy ezt "csak" érzed, az egy dolog, arról nem tehetsz. De hogy nem jót jelent, az jó h te is látod, anélkül nehéz lenne bármit mondani😀


Azt javaslom, hogy ha "házi módszerekkel" nem megy, és nagyon nem oké így ahogy most van, akkor mindenképp pszichológust érdemes megkeresni a helyzettel, ő biztos tud segíteni elengedni a dolgot.


Házi módszerek szerintem: ha nem engedsz teret a gondolataidban neki: mást csinálsz, ha eszedbe jut legyintesz h "áhh baromság", de nem agyalsz rajta külön se pozitívan se negatívan...

Vagy állj hozzá úgy, mintha bnője, családja lenne, meleg lenne, mittudomén. Amilyen kategória amúgy tabu neked, bármilyen helyes is a pasi.

Vagy emlékezz vissza olyanra, (nem tudom neked hogy volt ez, én sokáig ilyen plátói szerelmekkel nőttem föl, úgyhogy magamból indulok ki:D), h amikor pl tiniként egy tanárod, osztálytársad, fölsőbb éves bejött, és természetes volt számodra h offos, és h akkor mit csináltál, hogy léptél túl. Azokat a stratégiákat is érdemes lehet bevetni.


Vagy ha ezek nem jönnek be, pszichológust meg nem akarod, akkor bármikor ott van a lehetőség arra, h ne találkozzatok, v legalábbis ne beszélgessetek.

Ne mellé üljél, ne is szembe, beszélgess mással, stb. Ha a testbeszédeddel azt sugárzod h NEM, akkor az a gondolataidra is kihat egy idő után. Addig meg szimplán kerülöd.

2019. dec. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
#5 gondolom a védekezésről nem hallottál, dugni attól még tudnak és nem is tiltja semmi sőt még gyerekük is lehetne csak rohadt veszélyes.
2019. dec. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%

Nem egészen az. Azt jelenti, hogy kissé össze van gubancolódva lelkileg a családod, és nem mersz mások felé - idegen férfiak felé - nyitni.


Törvényileg lehet, hogy nem tiltott a házasság, de ha nem akarsz egy rakás genetikai problémás gyereket a világra hozni, akkor magadhoz térsz és nem az unokatesóval foglalkozol.

2019. dec. 5. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
Sok mindentől függ h mennyire nevezzük normálisnak, de én is voltam ilyen helyzetben.
2019. dec. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Az ember vonzódása egy másik ember iránt egy biológiai folyamat része. Az alapján, amit olvastam, öntudatlan szinten olvasunk a másik által termelt feromonokban, és az alapján tudjuk, hogy a genetikai állományunk eléggé különböző e ahhoz, hogy erős utód legyen belőle. Tehát ha te vonzódsz egy olyan személyhez, akivel genetikailag hasonlóak vagytok, és ez által az utód sem lenne életképes, akkor vagy nálad van valami gond a fejben, vagy az unokatesód valójában nem rokon, csak ezt nem tudja senki.


De mindenesetre szerintem célszerű hanyagolni.

2019. dec. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
16%
Nem, nem normális, és ezt te is tudod. Bár itt a gyakorin alap hogy egyesek csak családon belül dugnának....
2019. dec. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!