Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az unokatesóm?

Normális az unokatesóm?

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy én voltam nem rég Németországban tesómhoz,mert nehéz helyzetben volt Ikrei vannak (3évesek),és férje pedig Mo-n volt itthon autóvizsga miatt.É s nekem haza kellett jönnöm,nem tudtam tovább maradni.És tesómék megkérdezték,unokatesómtól,h ki tudná jönni 1hétre kicsit segíteni tesómnak,persze sógorom mondta,h kifizeti az utat neki.el vállalta unokatesóm.ott volt,és amikor haza jött,sógoromtól kért pénzt 25ezret ,mert hogy vigyázott gyerekre blabla...persze tesvérem is tud róla ,h pénzt akar kérni..hát nem szemétség?? testvérem mindent megadott kaját,alvó helyett ..stb.
2011. máj. 3. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre nincs más válasz, mint hogy tényleg szemét volt....:/// De nem sok mindent lehet tenni ellene. Máskor inkább hanyagoljátok a "segítségét"
2011. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jaja,azt biztos,h többé nem hívják ki..meg unokatesóm fél városban azon papolt,h sógorom nem akar adni pénzt...:S hát komolyan mondom,úgy kicsinálnám unokatesómat!!! majd fészbukon beleírom emberek előtt,h szégyellje magát! és bunkó! nem érdekel,ha már bántotta tesómékat ezzel hülyeséggel!
2011. máj. 3. 18:45
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem nevezném szemétségnek. Lehet,hogy nagy szüksége volt a pénzre vagy ilyesmi.Az idő pénz!
2011. máj. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem, hogy miért sírdogálsz. Neked testvéred, akihez ment dolgozni a rokon, neki csak unokatestvér. A munka pedig munka.Napi 24 órás ügyeletet tartani, ahhoz nem sok a 25 ezer egy hétre. Nagyon is rokoni ár.Adott alvóhelyet? Nem kellett szállást fizetni neki.

Napi 6 órára nem vett volna itt bébiszittert a testvéred ennyiért, és még a kezét is nézhette volna, hogy mi tetszik meg neki. Persze az ingyen munka jobban tetszett volna.

2011. máj. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ehhez aztán arc kell:S ez már nem szemétség..pofátlanság volt.Külföldi út,ingyen szállás,étel.És én mit meg nem adnék,hogy ilyen kis gyerekekkel legyek.Hát pff,hogy vannak ilyen emberek.Erre nem tudok mit mondani:S
2011. máj. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hat en ezt kicsit maskent latom. Ha a testvered helyeben lennek, eszembe sem jutna ingyen elhivni valakit dolgozni, mert ez azert megiscsak munka. Tudom, voltam babysitter. Es igen, fizettek az utamat, igen, kaptam szallast es etelt is, ezelott 10 evvel 600 svajci frankot egy honapban egy 7 eves kisfiu melle. Namost ikerbabakkal nyilvan tobb gond van, de szerintem a 25 ezer forint meltanyos. Oke hogy te nem kaptal penzt, testvere vagy, de az unokatestvernek szerintem jart a penz a segitsegeert. Csak ezt elobb le kellett volna tisztazni.
2011. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de akkor is pofátlánság volt.mert mivel nem volt róla szó.nem egész nap kellet lenni gyerekkel csak elvinni óvodában meg hazahozni.ennyi.nem volt többről szó.és mégis beállt sógoromhoz beállni,h adjon pénzt,dirkedt tudja,h ott a 2 gyerek sokat kell fizetni sok mindenhez.úgy volt ,h kifizeti az utazást ennyi.ő csak pénzről beszél ,meg nem bír magával foglalkozni,másokat szól bele.sőt barátját is majdnem is el akarta vinni magát..:) a Bébiszitterkedés az más,unokatesóm nem idegenhez ment. ugyanúgy mi sem kértünk soha pénzt munkáért,hanem segítetunk ha kis gond volt.
2011. máj. 3. 21:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ott tévedsz, hogy a bébicsőszség nem munka. De igen, az.Óvodába hozni-vinni: munka.

Hogy az unokatesódnak rossz természete van, az más tészta.

2011. máj. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!