Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen költöztetek el...

Hány évesen költöztetek el otthonról?

Figyelt kérdés

Milyen volt megszokni, hogy most már nincsenek ott a szülők?

Egyedül? Vagy valakivel közösen vettétek meg/béreltétek a lakást?

Akik egyedül élnek:

Hány éve éltek egyedül?

Milyen volt megszokni, hogy egy üres lakásba léptek be és nincs veletek senki?

Tényleg olyan rossz egyedül élni mint ahogy mondják?

Akik valakivel/valakikkel költöztek össze:

Idegennel/ismerőssel költöztél össze?

Hogyan osztottátok be, hogy ki mikor takarít?

Akik idegennel költöztek össze:

Sok volt a konfliktus?


A válaszokat nagyon szépen köszönöm!



2021. máj. 12. 12:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen költöztem el kollégiumba, a barátommal egy szobába. Elsőre nekem nehéz volt megszokni, hogy nem a megszokott, saját szobámban vagyok, de idővel otthonossá tettem. Hetente-háromhetente takarítottunk, ahogy az időnk engedte, inkább azt osztottuk fel ki mit csinál. Apró volt az a szoba, szóval nem volt nagy kunszt.
2021. máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
93%
25 évesen és nagyon szuper volt mert a le endő férjemmel költöztem össze.
2021. máj. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

17 evesen koltoztem ossze a parommal.

Lakast bereltunk, amig vegeztem a sulival beugros allasom volt, utana allando. A lakas es a vele jaro dolgok mind kozosek, o is van hogy foz meg takarit. Evek ota mukodik a dolog, nem volt nehez megszoknom mivel 14 evesen mar kollegiumban voltam. A csaladommal egyebkent jo a viszonyom semmi ilyen nem volt a hatterben.

2021. máj. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

25, férjemmel

Jó volt, már nagyon vágytam az önállóságra. Szerintem mindenki korábban vagy később elér abba a korba, amikor már "nem bírja" a szülőkkel lakást. Hiába jó a kapcsolat, amíg ott élsz /legalábbis nálunk így volt/, gyerekként kezelnek, mindenbe beleszólnak, nem csinálhatod azt, amit akarsz. Ezért vártam már a saját lakást, és ezerszer jobb így.

2021. máj. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
19, majd 25 évesen külföldre, most 29 évesen már saját családom van.
2021. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen, majd 28 évesen úgy adódott, hogy haza kellett mennem. Ha minden jól megy pár hónap múlva újra eltudok költözni. Sajnos anyámmal addig ok a kapcsolatunk, amíg nem vagyunk egy házban. A vicc, hogy amúgy 2 szintes, de sajnos egy irányítómániás igazi mérgező szülő. Pedig egyedülálló nőként nem lenne rossz itt élni, ha nem lenne olyan amilyen. Nem is akarok kapcsolatot addig, míg itt élek, de még randit sem amíg rossz helyzetben vagyok és nem tudok lépni.
2021. máj. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2021. máj. 12. 21:37
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen mentem el egyetemre egy 100 km-re lévő városba, akkor költöztem el. Amíg egyetemre jártam, addig a szüleim tudtak egy albérleti szoba árával támogatni, mellette diákmunkáztam, hogy kajára, utazásra, egyebekre is fussa. Kellett egy pár év, mire rendesen megtanultam magamra főzni, takarítani, de örülök hogy ez megtörtént, mert férfi létemre azt mondom ezekben jobb vagyok az átlagnál. 2 régi középiskolai barátommal együtt mentünk egyetemre egy városba. Együtt vettünk ki 3-an egy 3 szobás lakást és ott éltünk jó pár évig közösen.
2021. máj. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Metionin ***** válasza:
100%
19 évesen költöztem koliba ahonnan már nem kellett hazajárnom, nem is tettem meg 3 évig és utána sem gyakran. Igazából az otthoni körülményekhez képest felszabadító volt. Volt saját ágyam, saját szekrényem, nem kutatták ki a cuccaimat, nem kellett ordibálást hallgatnom egész nap, hagytak tanulni. A szobatársaim random emberek voltak de 8 év alatt csak eggyel volt gond, ki is költözött hamar.
2021. máj. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen, a párommal, bátyammal meg még egy sráccal. Nagyon várjuk, hogy elköltözzön a srác, mert szörnyű vele lakni. A takarítás úgy megy, hogy én meg a párom mindent és ennyi. Megszokni könnyű volt igazából, alkoholista apától öröm elköltözni.
2021. máj. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!