Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen költöztetek el...

Hány évesen költöztetek el otthonról?

Figyelt kérdés

Milyen volt megszokni, hogy most már nincsenek ott a szülők?

Egyedül? Vagy valakivel közösen vettétek meg/béreltétek a lakást?

Akik egyedül élnek:

Hány éve éltek egyedül?

Milyen volt megszokni, hogy egy üres lakásba léptek be és nincs veletek senki?

Tényleg olyan rossz egyedül élni mint ahogy mondják?

Akik valakivel/valakikkel költöztek össze:

Idegennel/ismerőssel költöztél össze?

Hogyan osztottátok be, hogy ki mikor takarít?

Akik idegennel költöztek össze:

Sok volt a konfliktus?


A válaszokat nagyon szépen köszönöm!



2021. máj. 12. 12:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Mostani terveim szerint a 22 éves születésnapomat már úgy szeretném ünnepelni, hogy külön élek.


Lehet, hogy itt fújni fognak rám ezért, de van egy örökölt lakásom. Erősen felújítandó.


Egy ideje gyakornokként dolgozom, szépen-lassan gyűjtök arra, hogy fel tudjam újítani. Most nyáron tervezem megcsináltatni pl. a villanyt. (Teljes újrahúzás, csövezés, szabványosítás, bővítés)


21F

2021. máj. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
21-es, szerintem akik egy örökölt lakást irigyelnek, azok nem gondolnak bele, hogy te ezért “cserébe” elvesztetted egy szerettedet. Szomorú, hogy itt tartunk. :(
2021. máj. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

#22


Ez igaz. Elég bonyolult történet, hogy egyáltalán hogyan van a tulajdonunkban ez a lakás, de igen, alapvetően a nagyapám életébe "került" ez a dolog.


#21

2021. máj. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Szüleim alkoholisták úgyhogy számlákat és pénzügyeket is én intéztem elég régóta. Rendszeresen elő lettem véve, hogy a piapénzt elköltöttem kajára és villanyszámlára. Folyton ment a balhé, veszekedtek és verekedtek egymással-velem. Rendőrök időnként kijöttek házkutatást tartani vagy bevinni valamelyiküket mert a szomszédra támadtak.


Nem igazán emlékszem hány éves koromban költöztem el de már elmúltam 18 és volt állásom.


Jelenleg albérletben egyedül lakom és annyi probléma volt, hogy más az alaprajza és első pár héten amikor mentem ki WC -re éjszaka megszokásból fordultam volna be balra de új lakásban ott egy fal van.

2021. máj. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!