Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van a nevelő apámból!!...

Elegem van a nevelő apámból!! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Anyának miután apával elváltak lett egy új férje. 4 éve házasok. Eleinte nem volt vele különösebb gond, rendes volt. De már mióta kamaszodom (1-2 éve) fokozatosan egyre rosszabb a viselkedése felém. Mindenbe beleköt, anyát ellenem fordítja, és folyton balhét generál. Egyszerűen beleuntam. Ma hulla fáradtan hazajöttem az iskolából úgy hogy fájt a fejem és a torkom is, minden bajom van. Erre kivettem a hűtőből valami kaját, ledőltem a szobámba pihenni, erre mikor hazaérnek anyáék akkor anya férje nekem áll hogy ki van nyitva a hűtő ajtó és hogy én ezt hogy képzelem. Oké, be kellett volna zárnom, na de így leszidni valakit... Azt akarja hogy mindenbe megfeleljek, megszabja kivel mikor és hova mehetek el, rossz szemmel néz rám ha a fiúkról beszélek. Nem az apám, miért pofáz bele mindenbe?

2021. máj. 14. 15:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%

En is olyan voltam tinikent, mint te kerdezo. 1 evig kellett konyorogni azert, hogy neha elmosogassak, kivigyem a szemetet, osszepakoljak, neha fozzek. Leszartam mindent, nyitva hagytam a hutot, nem ertettem anyam miert ordit velem allandoan. Azota felnottem, megertettem, hogy mennyire idiota voltam, meg bocsanatot is kertem tole utolag :)

Ilyesmi a helyzet nalatok is, gondolom. Megmondom oszinten, ha egy nehez nap utan arra erek haza, hogy a kamasz gyerekem meg a hutot se volt kepes becsukni, hat en is orditanek.


Tobbi:

16 eves vagy, nyilvan beleszolnak meg abba, hogy kivel es mikor meg mit csinalsz, de az a minimum, hogy tudni akarnak rola, mikor merre vagy. Nincs ebben semmi.

2021. máj. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
51%

De neked, meg anyádnak, a pénze ugye jól jön? Köszönd meg, hogy ő legalább eltart és nevel, nem úgy, mint a biológiai apád, aki odavetett anyádnak!

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..

2021. máj. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
80%
Csak hogy pontosítsuk a fogalmakat, az nem belekötés, amit csinál, mert kb. csak azt várja el tőled is, amit saját magától.
2021. máj. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
60%
Azt, hogy a hűtőért szólt teljesen oké, mindenki szólna érte... De azt nyilván nem mondhatja meg, hogy kikkel találkozhatsz meg ilyesmik
2021. máj. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
80%
A hűtő miatt én is szólnék. Alap hogy becsukod. Egyébként gondolj bele, azt mondod mióta kamasz vagy azóta kötekszik. Lehet azért érzed így mert kamasz vagy,és most mindent támadásnak veszel. Én is voltam kamasz, tudom milyen ez.
2021. máj. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
40%
Örülj neki, hogy eltartja azt a hülye fejedet.
2021. máj. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon komoly gondok vannak ott, ha valaki 16 évesen képtelen becsukni a hűtő ajtaját. Ennek súlyos ételmérgezés is lehetett volna a következménye.
2021. máj. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
80%
Biztosan szereti anyukádat, ha cserébe nap mint nap elviseli a barom arcodat. Szerintem ne élezd ki a helyzetet, ne akarj hülyébbnek tűnni, mint amilyen vagy. Itt csak te veszíthetsz.
2021. máj. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
90%
Tehát derogál becsukni a hűtőajtót és aztán hisztizel, hogy lecs.sz érte??? Bocs, de gondolom nem te fogod telivásárolni a hűtőt, miután belerohadt a kaja és ki kellett dobálni.
2021. máj. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Keress pénzt, költözz el, problem solved. :D
2021. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!