Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális h engem idegesít...

Ez normális h engem idegesít vagy csak én vagyok erre túlérzékeny?

Figyelt kérdés

Amikor elmegyek valahova otthonról szüleim teljes személyleírást kérnek h kivel talalkozok mikor jövök. Jönnek a javaslataikkal h hamarabb jöjjek mint ahogy én akarok mert akkor már besotetedik és veszélyes az utakon, akkor enyhe esőben minek megyek bicajjal, korona idején minek teszem be a lábam is egy bevásárlóközpontba. Még mielőtt elmennék otthonról 30-szor megkérdezik szórakozásból h hova megyek amikor már vagy 3 napja ezt mondom nekik folyamatosan h hétvégén a barátaimmal találkozok. Ez a gyengém amikor viccből tettetik a butát.

21/L



2021. máj. 16. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már 5 évvel ezelőtt ki kellett volna kérni magadnak...


Ha nem ellenkezel, 35évesen is ugyanígy kisgyerekként fognak kezelni.

2021. máj. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. 21 vagy.
2021. máj. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mostanában lett ilyen a helyzet mióta korona miatt el kellett hagynunk a kolikat. Előtte az a vicc nem voltak ilyenek
2021. máj. 16. 14:05
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert gyakorlatilag már otthon sem laktam. Vasárnap mentem haza egy napra.
2021. máj. 16. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Xard le, mondj valami baromságot, hátha észre veszik magukat
2021. máj. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!