Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális ez, vagy én vagyok...

Tikana kérdése:

Normális ez, vagy én vagyok túlérzékeny?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel felhívtam az egyik barátnőmet egy fontos dolog miatt, kb 20 mp latt megbeszéltük, majd megkérdezte, hogy jólvagyok e. Mondtam, hogy nem igazán (nem szoktam ilyet mondani, csak rávágom, hogy jól). Elmondtam, hogy nagyon magam alatt vagyok, csak ennyit. Nem siránkoztam. Erre ő annyit mondott, hogy keressek fel egy pszichiáter. Ennyi. Letettük a telefont, mert sietett valahová.

Nem hívott vissza, meg semmi. És ez tök bánt. Nem vagyunk hatalmas barátok, de mégis. Én vagyok túlérzékeny, hogy bánt, hogy nem hívott fel délután?

Annyit írtam ma neki, hogy nem látom értelmét egy dilidokival küszködni.

Semmi...

Bánt, na...

Ilyenkor mi van???


2013. márc. 28. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy túlérzékeny.Egyszerűen talán nem annyira igaz barátnőd.Szerintem ha egy barátnőm azzal hívna fel(bár példa nem volt rá még)hogy nincs jól,megbeszélnék vele egy időpontot mondjuk másnap hogy találkozzunk,és beszéljük meg mi a gond.Az én véleményem szerint egy igazi barátság így müködik.
2013. márc. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Sajnos.
2013. márc. 28. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!