Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról az apáról...

Mit gondoltok arról az apáról aki szereti, ellátja a gyerekét de éjszaka úgy altatja be, hogy befogja a száját?! Bántani akarta vagy ennyire nem fogja fel, hogy baja lehet a picinek?

Figyelt kérdés
Sokat van a picivel, játszanak de pár dologhoz teljesen nem ért a baba körül. (25 éves baba 9hós)
2010. aug. 24. 10:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Senki sem születik úgy hogy ért a babákhoz. Ha látszik rajta hogy szereti akkor mond h altassátok el együtt lássa hogy kell. S örülj neki h segítőkész
2010. aug. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%

nincs babám, de én ezt elég brutálisnak tartom!

nem megijeszteni akarlak, de azok a férfiak jutnak eszembe akik képesek idegességükbe ütni, verni illetve megölni a gyereküket:(:(:(:((:

nem értek hozzá, de olyan furcsa

2010. aug. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyszerre ne fogja be a száját és orrát is, mert akkor aztán nagy bajt okoz! Világosítsd fel, hogyan kell bánni egy pici babával. Ilyen tudatlanul akár szálkás halat is adhat neki. Védd meg a babát, amíg nem késő és beszélj meg az apjával minden tehetőt és mindent, amit nem szabad!
2010. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés hogy hogyan fogta be a száját,mert nem mindegy.Meg az is kérdés hogy miért.Szájbefogás és szájbefogás között különbség vanmert befoghatta ugy is hogy azon nyomban költöznék,és a gyereket nem látja még az érettségi banketten sem,vagy ugy is befoghatta hogy el lehet intézni annyival,hogy leközelebb ne igy csinálja,és nem történt semmi.
2010. aug. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Azért is döbbentem meg mert teljesen agressziómentes, nem iszik, nem dohnyzik, nem káromkodik, nem veszekszik semmi negatív megnyilnyilvánulás, imádja a babát is.

Nem, hla az égnek nem az orrával együtt fogta be a száját.

2010. aug. 24. 10:24
 6/20 A kérdező kommentje:
Az ételeket már párszor átbeszéltük, egyszer a hütőben lévő itóka helyett adott neki pár korty csapvizet ennyi.
2010. aug. 24. 10:25
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

Ha befogja a száját, a gyerek traumaként éli meg. Később felnőtt korában ez előjöhet valamilyen probléma formájában. Fél majd például megszólalni az apja vagy idegenek előtt, fél esetleg szerepelni a tanórákon. Ki tudja?

Egyébként látszik, hogy 9 hónapig nem a férfivel volt összekapcsolva, nem ő szülte, így nem lényeg, neki könnyen lett.


Engem büntetésből bezártak a spájzba, tök sötétbe a pókok közé.

Rettegek a pókoktól még felnőttként is és vészfény mellett tudok csak aludni. Elemlámpák vannak a lakás különböző pontjain, ha kimenne a biztosíték.


Szerinted ez normális nálam?

A száj befogása ki tudja hogyan hat majd arra a szerencsétlen csecsemőre?

Nekem az apuka viselkedése kicsit pszichopatás.

2010. aug. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
62%

Második voltam!

Egyet értek!Kicsit beteges!

ÉS tudod, szerintem egy normális férfi megkérdezni, utána olvas (pl a csapvizes sztori)

:(:(:(:(:(:(

Nagyon figyelj oda!!!!!Nagyon!

2010. aug. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
5%
Azt gondolom hogy egyszerűen megörült a te férjed....
2010. aug. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem miért várod hogy egy férfi tökéletesen tudja hogy kell foglalkozni egy kisgyerekkel... Mégis honnan kéne tudnia?
2010. aug. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!