Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem járna következményekkel...

Ha nem járna következményekkel megszakítanád a kapcsolatot a családoddal? Elfáradtam.

Figyelt kérdés
2021. máj. 28. 13:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
Én pont addig tartottam a kapcsolatot velük, amig rám nem iratták az örökségemet. Földeket, melyek még a nagy és dédszülőktől voltak és amikért már teher volt adózniuk-átiratták, hogy fizessem én az adókat, több milliot évente. Örültem, mert innentől sokkal könnyebb lett az életem. Ugy vettem, hogy azzal, hogy még életükben odaadták, kvázi megfizettek azért a sok szarért, amit tettek velem.Egálban vagyunk. Innentől nem kell tovább tűrnöm a szemétségeiket.
2021. máj. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%
De ez oda-vissza működik! Már ne is haragudj, de ha az életminőségem, a képességeim jelentősen romlottak mondjuk ki miattuk, akkor még arról is mondjak le, hogy egy kicsit hozzájáruljanak az életem jobbá tételéhez, valamivel segítsenek? Ki itt a totális vesztes a végén?? Nem mi akartuk az életet, és a családot se választhattuk meg.
2021. máj. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg is szakítottam a család apai felével az elmúlt 15 évben néhány alkalommal beszéltem. Egyáltalán nem érdekel, hogy az örökséggel mi lesz vagy mi nem lesz. Ha kell valami, majd megteremtem magamnak, valahogy nem tud érdekelni azoknak a pénze, akik a saját marhaságaik miatt lesz...ták a fejem.
2021. jún. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Moon_Walker ***** válasza:
igen
2021. jún. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem senki nincsen hiba nélkül.Igen sokat kell az embernek nyelnie,de a szülő az általában segít.A barát nem mindig,vagy nem minden esetben.

Az azért érdekes lenne,ha lesz egy gyereke,és az megkérdezné,hogy nekem miért nincs nagymamám.Mit mondana rá a saját gyerekének.

Vagy esetleg vele is eljátszaná a gyereke.Biztosan nagyon jólesne neki.

2021. jún. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!