Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem járna következményekkel...

Ha nem járna következményekkel megszakítanád a kapcsolatot a családoddal? Elfáradtam.

Figyelt kérdés
2021. máj. 28. 13:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mert szeretem őket. Rokonokkal inkább mert van amelyik csak nyűg az ember számára
2021. máj. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Akivel meg akartam szakítani a kapcsolatot, azzal megtettem már nagyon régen. És nem érdekelt, hogy a többi családtag mit fog szólni. Nem volt egyszerű, voltak megjegyzések/sértődések, de ez mindenkinek legyen a saját maga baja. Nekem megvolt rá a jó okom, hogy miért nem akarok többé szóba állni egy-két illetővel.
2021. máj. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha még akarnám szakítani a kapcsolatot, akkor nem érdekelnének a következmények.
2021. máj. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 évesen végleg megszakítottam a kapcsolazot anyámmal. Nem volt következménye. Elköltöztem, éltem az életem, anyámról semmit nem tudtam. 37 éves voltam amikor apám szólt, hogy anyám meghalt. Nagyjából olyan hír volt számomra, mintha neked mondanám, hogy meghalt.
2021. máj. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kovetkezmenye lenne? Kizarod az eletedbol azokat, akik esetleg megnehezitik, ergo boldogabb leszel. Nana hogy vallalnam a kovetkemenyeket, en sem tartom par rokonnal a kapcsolatot, es nem is hianyoznak az eletembol. A szukebb csaladi kort pedig szeretem.
2021. máj. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, el kell kezdenie akkor eltartania magát, saját szobát bérelni, szóval anyagilag támogatta eddig a család, ezért van velük... Miféle más következmény lehetne.
2021. máj. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Te ki vagy a családban és hány éves vagy? Mibe fáradtál bele?
2021. máj. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Igen. Úgy latszik itt a gyakorin mindenkinek bejön az élet, megteremtik a házra valót, mindig van elég pénzük és mindenük, így lehet szarni a családra.
2021. máj. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Munkatársnőm még 50+ évesen is f...sott a szüleitől. Apja egy autokrata volt, anyja meg egy mártír, és ott cseszegették, ahol tudták (pedig kétgyerekes özvegy a kolleganőm, nem egy elveszett nő). A lényeg, egyszer amikor kiborult, megkérdeztem négyszemközt, hogy miért nem szarja le az egészet, úgyis ő tartja el magát és a lányait, semmi segítséget nem kap, akkor miért csicskul be. Erre azt mondta, hogy kitagadják akkor (ott volt is örökség, kb. 150 millás szülői ház.)

Szerintem azért a nem öröklés többeknél is "következmény" lehet, ezért is fél az ember kimondani, hogy itt megszakítja a kapcsolatot pl. szülőkkel, le vannak ejtve innentől.

2021. máj. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

8!


Vagy csak siman van benne annyi intelligencia, hogy ha olyan xarnak tartja a családját, hogy szabadulna tőle, akkor inkább megy a híd alá, de nem fogad el tőlük semmit. Tudod nem véletlen ám a mondás, hogy amelyik asztalról eszünk, oda nem xarunk

2021. máj. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!