Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a sógornőd legdurvább...

Mi volt a sógornőd legdurvább beszólása/tette veled szemben? Férjed húga/nővére, vagy testvéred felesége volt az?

Figyelt kérdés
Nálunk az esküvőnkön a férjem testvérei beszóltak a testvéremnek, hogy megtartotta a születési nevét a házassága után is.
2021. máj. 29. 13:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor mondtam neki, hogy apukámat melyik nap fogják hamvasztani azt mondta, hogy "legalább nem fog fázni"
2021. máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A legdurvább téteménye az, hogy semmibe vesz. Nem néz rám, nem beszél hozzám, úgy tesz mintha nem léteznék, pusztán azért mert én nem egy istenségnek tekintettem. S nem is titkolja, a közeli családtagok előtt, hogy én nem vagyok ember, csak egy nagy nulla, egy senki. Amikor a helyzet úgy kívánja, eljátssza hogy nincs velem baja. De az akkor hazugság ugye. Csak le ne bukjon, hogy ő milyen ember. Mert vele van gond...


Má a férjemmel is így viselkedik amióta mellém állt teszem hozzá - 1szer!

1szer!

Érted!...

1szer elég volt neki, hogy a férjem nemet mondjon neki valamire, amiért köcsög volt velem! Erre közölte vele, hogy akkor nekik sem kell többet tárgyalni egymással.


Nesze, a tökéletes testvér.... Persze mindenkinek azt adja be állítom, hogy mi nem nézzük őt semmibe! Vagy nem is akarja, hogy tudják mi a helyzet. Mert akkor nem is kell magyarázkodni.


Engem már nem bánt ez a dolog rég óta, hogy ne állunk szóba egymással? Őt amúgy is mindig csak hallgatni kellett. Ő senkit nem kérdezett meg, hogy hogy van! Annak meg kifejezetten örülök, hogy férjemmel nem tárgyal. Mert másért sem kereste akkor egyszer is, hogy tegyen neki szívességet! Sosem kereste másért. Úgyhogy köszönöm, hogy békén hagy minket. Olyan jó, hogy nem kell látnunk. :)

2021. jún. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Nekem azt mondta a sógorom felesége mikor udvariasan, szépen megkérdeztem tőle valamit (hogy beszéljen a férjemmel, hátha meg tudnak egyezni egy dologban), hogy “én nem fogok neked gazsulálni”. :))) Letettem a telefont, mert reménytelen.

Mindig is egy irigy, hülye tehén volt. Most aztán tényleg a minimálisra szorítjuk a kontaktust.

2023. ápr. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!