Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bíróság által megítélt asszony...

Muxti kérdése:

Bíróság által megítélt asszonytartást meg-e lehet szüntetni zaklatás címén? A férjemet napi 2-3 sms-el zaklatja a volt neje már 12 éve. Hiába cserél tel. Számot. Így a férjem finanszírozza a saját zaklatását.

Figyelt kérdés
A válásuk 14 éve volt azóta 27 ezer forintot fizet a 140 ezres nyugdíjából.Azóta folyamatosan zaklatja sms-el.Mi 1 éve kötöttünk házasságot azóta engem is elmond mindenféle k...a haszonlesőnek.Jogosan adom-e bíróságra? Van-e rá esély,hogy megnyerjem a pert?
2010. aug. 24. 18:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%
Meg lehet szűntetni a tartásdíjat, érdemtelenség címén is, vagy ha már nem szorul rá.Nem igaz, hogy 12 év alatt, ha akar, kellő jövedelemre nem tudott szert tenni.
2010. aug. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

ha úgy kéri ki h se tudakozóba se sehol ne jelenjen meg a szám és csak olyannak adjátok meg aki nem adhatja tovább illetve a gyerekek írják be álnéven az apjukat. illetve más nevére kérjétek a telefont.

nekem volt olyan telefonom ami bizonyos számokról elutasítja a hívást nemtom sms-re is működik-e

2010. aug. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
sokkal eggyszerübb ha letíltja az ő számát, vagy átirányitja egy számra, amit mondjuk nem használ, s akkor úgy nem zavar
2010. aug. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
De miket ir?Fenyeget?Egyébként szerintem nem kell elolvasni és kész
2010. aug. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
54%
Én alapból fellebbeztem volna és egy büdös fillért nem húztak volna ki belőlem. Mi ez már, hogy ő tartsa el, holott semmiféle vérségi kapcsolat nincs közöttük? Elképesztő, hogy ez a mai világban megtörténhet. Add csak be a kérelmet, én már régen megtettem volna.
2010. aug. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
37%

ma 15:40 A házastárs ugyanolyan erős kötelék mint a vérségi. A szüleidet nem választod a párodat igen és meg is igéred hogy kitartasz mellete jobban rosszban.

Durva lene azt mondani hogy ök vadidegenek, sőt ahogy kiderül 2 gyerekük is van.

2010. aug. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!