Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz össze jönni az unokatesód...

Gáz össze jönni az unokatesód exével?

Figyelt kérdés
Ugyan olyan nemű az unokatesód mint te

2021. máj. 31. 23:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Elegge az es tok mindegy, hogy ki milyen nemu, ha nincs gerince.
2021. máj. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Nxs ***** válasza:
66%

Valahogy selythető hogy ugyan az a nemetek unokatesodal elvégre máskülönben egész furán hangzana .


alapvetően gáz,

de van olyan ismerősöm aki a tesoja exével jőtt őssze és máig együtt vannak ( nem meg csalás meg ilyenek meg a testvérét se zavarta ) .



A lényeg az hogy ha az unokatestvéredet nem zavarja és nem miattad mentek szét akkor okés.


Máskülönben eléggé gerinctelen húzás,


Legalább is én igy gondolom nyilván igy nem látok bele a részletekbe mi a háttér sztori mennyi idősek vagytok stb.

2021. jún. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Gáz.
2021. jún. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ. Ha miattad mennek szét, akkor az. Illetve, ha valami beteljesületlen dolog vagy nem szépen ért véget és még mindig ideget ér, vagy olyan dédelgetett emlék neki, akkor is az.


Nekem van egy rakás exem, aki nem érdekel, egyszerűen kifulladt a kapcsolat, aztán annyi, ebben nem lenne semmi különös, de azért van egy pár, ami fájna, ha összejönne vele egy unokatesóm. Főleg, ha tudja a történetet.

2021. jún. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
80%
Ez attól is függ, hogy milyen kapcsolatban vagy az unokatestvéreddel. Ha jóbaráti akkor gáz.. Ha csak simán rokoni akkor le kell sz@rni.
2021. jún. 1. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Az
2021. jún. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%

Az gáz, hogy valaki leírja, hogy “ugyan azt”.

Az ilyeneknél az sem ritka, hogy a bátyja az apja is egyben.

2021. jún. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
25%
Illetve “ugyan olyan”-ra gondoltam.
2021. jún. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
27%
A hidrogén meg az oxigén az gáz. Ez nem.
2021. jún. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ha nem arról van szó, hogy lecsaptad a kezéről (ha értitek, mire gondolok - bár a szerelem az nem egyoldalú dolog, mindig 2 ember kell hozzá - akárcsak a házassághoz is), akkor szerintem - kövezzetek meg - nem gáz.


Pont annyira nem gáz, mint ahogy szerintem az sem, hogy például - egy egészséges, jó családi-baráti viszony ápolása esetén - ott ülhet édesanyám volt férje, apukám is a családi szülinapi ebédemen annak ellenére, hogy anyuval 30 éve elváltak, de anyunak élettársa (akivel szintén cirka 30 éve van együtt), és ő is ottvan.


Ez megbeszélés meg viszonyok, kapcsolatok kérdése. Meg annak, hogy nem hánytorgatjuk fel egymásnak a dolgokat.


Anyu élettársának volt egy első felesége 20 éven át, ő rendszeresen ott ül a rendezvényeinken, és volt egy második felesége (kerek 21 napig tartott a házasság - fiatalság, bohóság!),őt meg sose hívjuk meg.

2021. jún. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!