Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz össze jönni az unokatesód...

Gáz össze jönni az unokatesód exével?

Figyelt kérdés
Ugyan olyan nemű az unokatesód mint te

2021. máj. 31. 23:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
49%
Alapból gáz, de ha csak egy futó kaland volt akkor nem annyira mintha több éves házasok vagy jegyesek lettek volna. Ha nagyon jóban vagytok akkor szintén gáz de ha ő okés vele akkor nem
2021. jún. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagytok túl közeli barátságban szerintem nem gáz. Főleg ha emiatt nen is rág be. Ha még valahol örül is neki, hogy mindketten boldogok vagytok még jó is kisülhet a dologból. Másik kérdés, hogy ez fog-e téged zavarni a későbbiekben.
2021. jún. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez az unokatesótól függ. Amíg őt zavarja addig gáz, én az enyémmel biztos nem tennék ilyet ha tudom hogy fáj neki. De ha felőle rendben van,akkor kit érdekel más véleménye?
2021. jún. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem lehet csak igennel vagy nemmel válaszolni, mert millió dologtól függ.

Én szakítottam, velem szakított vagy kölcsönösen kihűlt a kapcsolat?

Az unokatesóm miatt szakítottunk?

Mekkora szerelem volt és meddig voltunk együtt?

Érzek még iránta valamit?

Stb.

2021. jún. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%
Nos ha a fél város az exe akkor nem. Ha fáj neki a szakítás és nem is vagy kifejezetten rágerjedve az exre csak kéznél van mint szabad préda, akkor így, miért is ne alapon összejönni vele nem túl szerencsés. Ha szakítottak de amúgy már vígan szexuál unokatesó másokkal illetve hűde boldog az új partnerével akkor megintcsak semmi akadálya összejönni az exével. De sokan szeretnek ekkor is megsértődni, mint a kutyák: "amit valaha lepisiltem az már az enyém örökre"
2021. jún. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
26%
Mi közünk hozzá, hogy kivel jössz össze! Te vagy a gáz.
2021. jún. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem illik, főleg akkor nem, ha az unokatesódnak sem tetszik ez. De, ha neki ez oké, akkor jöjj csak össze, de alapvetően nagyon nem illik.
2021. jún. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
82%
Kérdezd meg róla az unokatesód véleményét. Lehet még nincs túl azon a kapcsolaton és lelkileg nagyon megrázná a dolog, megrontaná a ti kapcsolatotokat és a családi ágaitok kapcsolatát is. De az is lehet, hogy túl van már azon a párján és csak sok boldogságot kívánna nektek és megköszönné, hogy megkérdezted az ő véleményét is. Kommunikálj!
2021. jún. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
66%
Csak a személyiség számít.
2021. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!