Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után egy munkahelyen?

Szakítás után egy munkahelyen?

Figyelt kérdés
Van valakinek ilyen tapasztalata. Azt hiszem nemsokára a szakításhoz érünk csak az a baj, hogy egy munkahelyen dolgozunk és félek hogy milyen lesz azután.
2010. aug. 25. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Felnőtt, intelligens emberek nem keverik a magánéletet a munkával. Ha szakítotok, attól még maradhattok jó munkatársak. Nem kell jópofizni a másikkal, de az intelligens emberekhez méltó viselkedés elvárható.
2010. aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Ez legalább arra ösztönöz mindkettőtöket, hogy a tiszteletet ezután is megadjátok a másiknak:)


Azt a bizonyos 3 lépést betartjátok és akkor megoldható!

2010. aug. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Még nem szakítottatok ez jó :) Nem szeretnétek megmenteni a kapcsolatot inkább, ahelyett, hogy már most azon gondolkodnál, hogy mi lesz utána? :)
2010. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Emiatt úgysem maradtok együtt, hogy kínos lesz a közös munkahely.

Valaki körbejár az egész kollektíván mire révbe ér.

Legrosszabb esetben máshol folytatja a karrierjét valamelyik fél.

2010. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én nem bírtam és felmondtam, kerestem másik melót. ha összevesztünk kihatott a melóra, mivel ő durcis tipus, így lehetett rajta látni és a munkahelyen is csúnyán szólt hozzám. szóval nem volt jó. így nem bírtam és szakítás előtt felmondtam majd később szakítottunk is. de van, aki megbírkózik a helyzettel, én lelkileg nem tudtam.... ő szerintem tudott volna, mert levegőnek nézett olyankor. emberfüggő. de tutira nehéz.
2010. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"Felnőtt, intelligens emberek nem keverik a magánéletet a munkával." Többek között ezért nem kellett volna már ELEVE összejönni munkatárssal. Most isszátok a levét. Ez butaság, hogy tudjátok majd tartani a normális, kollegiális kapcsolatot nem úgy megy, hogy egyik napról a másikra vált az ember... tuti, hogy lesz konfrontáció, kivéve, ha egyikőtök sem érez már semmit a másik iránt, ami azért, valljuk be őszintén, eléggé valószínűtlen...
2010. aug. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
pont fordítva volt, előbb jöttünk össze és utánna lettünk munkatársak
2010. aug. 25. 15:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy. Ha közvetlen kollegák vagytok, nem hiszem, hogy menni fog. Valakinek váltani kell. Ez általában az érzékenyebb lelkivilágú, értelmesebb fél szokott lenni (ez általában sajnos a nő szokott lenni, bár nem mindig). Ha nem vagytok közvetlen kollegák, csak egy épületben, de másik irodában vagy részlegben, akkor minden további nélkül elképzelhető. Csak le kell fektetni előre a szabályokat, amit mindkét fél betart. Amúgy tényleg ezért nem jó kollegával kezdeni. Nekem is volt munkahelyi kapcsolatom, utána felmondtam, mert nem bírtam lelkileg.
2010. aug. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Dr. Lisa Cuddy & Dr. Gregory

(House)

2010. aug. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!