Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítsetek baj van apammal...

Segítsetek baj van apammal Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az apam majdnem minden nap iszik minden kivel veszekedeik mar nem birom mit tegyek? 14/f
2010. aug. 25. 20:55
 1/9 anonim válasza:
9%
Vágj be te is pár felest, hátha leesik neki (ad2 elviselhetőbb lesz)
2010. aug. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajnos azt kell mondanom,hogy te nem sokat tehetsz :( Az én anyukám is iszik,mi már beszéltünk vele szépen,csúnyán,még a kórházba is bevitettük ittas állapotban,pszichológus is beszélgetett akkor vele néhányszor,nem segített.Nem érdekli,hogy mennyire elkeseríti a családját...

Annyit tudok tanácsolni,hogy beszélj anyukáddal vagy rokonokkal és próbáljatok meg rá hatni(bár nem hiszem,hogy sok eredménye lenne).Határozottan,keményen kellene vele beszélnie egy másik felnőttnek,megmondani neki,hogy következményei lesznek,ha nem hagyja abba...

Ha ez sem segít,sajnos nem sok mindent tudtok csinálni :(

2010. aug. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Menj el templomba!Megigerem,hogy ez segiteni fog!
2010. aug. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Evvel nem tudsz mit csinálni... nem hiszem hogy a te két szép szemedért lefog szokni a piáról...ez nem így megy.

nekem is iszik apám de nem él velünk csak néha felém néz...

volt már 1 párszor hogy hullarészegen beállított a házba... és rám akart mászni...és énsem tudok mit csinálni...

2010. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

nem valószínü, hogy le fog szokni

te inkább próbálj nyelveket, vagy valamit tanulni és kezdj mihamarabb önálló életet, itthon vagy ha itt nem találsz akkor külföldön

2010. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem egy kellemes helyzet, de változtatni nem tudsz rajta. A tanulásra szentelj időt, utána pedig legyél minél kevesebbet otthon.. Így kevésbé megy rád a rossz hangulat is, és egy idő után azt veszed észre, hogy hopp, felnőttél, aztán önálló életed lesz :) (na jó nem ilyen gyorsan :D )
2010. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Remélem azért van anyukád aki nem iszik. Probálj vele leülni amikor apád nincs otthon, es ketten vagy ha van még teso közösen megbeszélni a dolgokat, valamit kitalálni, de anyukádat vond kérdöre, hogy szerinte jo lesz-e ez , ha igy megy tovább. Ha ez nem lehetséges akkor sok eröt és kitartást neked, es mint elöbb irták, tanulj, hogy legalább ha 18 vagy önállo lehess. Nekem mindkét szülöm ivott, gyötrelem volt, 16 voltam mikor nem birtam tovább, de nekem szerencsém volt mert volt egy aranyos mamam aki megértett es befogadott.
2010. aug. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igazából tényleg nem tudsz segíteni. az egyetlen, amit tehetsz, hogy tanulsz ezerrel és beíratkozol egy koliba, hogy ne kelljen az otthoni körülményeket elviselni.
2010. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sajnos nem tudsz ellene mit tenni, nem fog rád hallgatni!

Akik meg baromságokat írnak neki pl. h ő is igyon, ő biztosan nem éli át ezeket a dolgokat( nem iszik az apja) szóval ezzel nem segítessz neki!

2010. aug. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!