Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak apámmal? Elég...

Mit csináljak apámmal? Elég szarul esik :S

Figyelt kérdés

Apával nem olyan rossz a kapcsolatunk de nem is a legjobb, csak elvagyunk egymással pedig én apás vagyok. Nem vagyok lányos lány úgyhogy engem inkább a fiús dolgok érdekelnek (autók, motorok, szerelés meg hasonlók). Sokszor kimegyek segíteni neki szerelni (kamionos) meg próbálok vele sokat lenni de szerintem nem szereti a társaságomat. Nem beszélek feleslegesen meg hülyeségeket csak egyszerűen nem tudom...amikor unokatesóm jön hozzánk (ő fiú) akkor sokkal másabb. Magyarul engem kb leszar, inkább foglalkozik vele. Meg az ismerőseinek a fiairól is beszél egy csomót akik szeretnek szerelgetni meg ilyen fiús dolgokat csinálni. Nem szokott kiabálni velem de egy ideje elég bunkó és ez nagyon rosszul esik nekem, és ha vagy 2 napig nem látom akkor már nagyon hiányzik. Nem tehetek róla, hogy lány lettem...van nála olyan, hogy velem is tök kedves és beszél hozzám (3 hónapban 1-2x) de az unokatesóm minden hétvégén lejön és vele meg másokkal mindig jófej. Ilyenkor nem szeretem...azt hiszem, hogy azért ilyen mert ő fiút szeretett volna. Régebben valahogy szóba jött és mondta is, hogy fiút akart. Tudom, hogy másnak ettől ezerszer nagyobb gondja vannak de hát na..nekem ez esik rosszul. Mit csináljak?

14L


2011. szept. 14. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Én elhiszem,hogy rosszul esik, miért nem próbálod ezt vele megbeszélni? Ha fiút is akart, szerintem nem kell így kimutatnia.
2011. szept. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én megmondanám neki, hogy mi bajom van. Aztán majd csak magához tér. Ha nem, akkor meg neked se kötelező őt szeretni.
2011. szept. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De még egyszer utána azt mondta, hogy nem is bánta meg h nem lett fia. De nem tudom...

Így beszélgetni sose szoktam. Még anyával se. Ha valami bajom van akkor azt a legjobb barátnőmnek mondom el mindig.

2011. szept. 14. 18:55
 4/8 anonim ***** válasza:

A barátnőd nem fogja tudni megoldani a problémádat.

Ez a nehéz, de azzal az emberrel kell megbeszélni, akivel van a probléma. Ha már jóban vagytok, nem is lesz olyan nehéz.

Mondd el neki kerek perec ahogy érzel. Csak ő illetve ti ketten tudtok ezen javítani, senki más.

Sok sikert

2011. szept. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Faterod szerintem szeret egyedül szerelni...


Szeret Ő téged, csak tipikusan az az eset, mikor valaki ezt rosszul adja elő...Hiszen elmondtad, hogy nem bunkózik veled, nem ordít veled...


Igen, próbáld meg neki elmondani, hogy téged ezek érdekelnek (pl.szerelés) apás típus vagy, ritkán találkoztok és szeretnéd ezt az időt vele tölteni.


Néma gyereknek az anyja (ez esetben apja) sem érti a szavát :)

2011. szept. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Látom hogy kint van, kimegyek hozzá és ott vagyok. Néha mondja hogy keress már nekem akármit ami pont akkor kell vagy hogy fogd már meg ezt meg azt, indítsd be, állítsd le stb. Úgyhogy néha jól jön a segítségem. Meg mondom van olyan hogy ő jön hozzám de ritka az ilyen
2011. szept. 14. 19:07
 7/8 józsibarát ***** válasza:
Én NAGYON örülnék, ha ilyen lányom lenne. (De még akkor is, ha ilyen barátnőm.)
2011. szept. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele mindenképpen! így ahogy ide leírtad,mindent mondj el neki:)
2011. szept. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!