Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekkel rendelkezők! Nem...

Gyerekkel rendelkezők! Nem bántátok meg a gyermekvállalást? Most hogy már látjátok, hogy milyen így élni, ha újra ez a döntés előtt állnátok, most is a gyermeknevelést választanátok vagy inkább ezúttal nem?

Figyelt kérdés

2021. jún. 29. 15:54
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
68%
Mindig ezt választanam. Mármint a gyereket.
2021. jún. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
98%
Én másik apát választanék nekik
2021. jún. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
75%

Később kellett volna,de amúgy nem bántam meg

Nem 27 évesen hanem 33

2021. jún. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem bántam meg. Direkt akkor vállaltunk gyereket mikor már mindketten éreztük hogy készen állunk rá. Ha a férjemen múlt volna már 3 évvel korábban terhes lettem volna, de nekem még kellett a kettesben töltött idő
2021. jún. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
72%
Nem bántam meg, üres lenne az életünk nélkülük. Dolgozom van, elértem mást is az életben, mielőtt a fejemhez vágnák, hogy azért érzem ezt, mert mást nem tudok felmutatni. Pont azután vállaltam be, miután letettem az asztalra, amit elterveztem.
2021. jún. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
62%
Dehogy bántam meg. Csodálatos érzés egy tiszta lelkű, szívű apróságnak megmutatni a világot és kicsit újra gyerekként élni. Nem választanék mashogy, mert ezzel okyan nehézségek járnak amik megérik. A munkahelyi stressz stb az is nehézség, de nem mérhető ehhez. Ez minden percet megér.
2021. jún. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
66%
Megint ezt az életet választanám. Szépen össze lehetett egyeztetni a karrierrel, jó helyeken dolgoztam/dolgozom. A gyerekek nagyon sok élményt adtak, most már az első unokát élvezem.
2021. jún. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
56%
Azt bantam meg hogy egy szemet apat valasztottam akitol felnek a gyetekwk a lathatason. De ez elsore nem latsuott. Meg most is szulbek, a gyerek csodalatos, de most mar apa nelkul, ne is tudja. A ferfimintat megkapna az aktualis parjaimtol akikkel kizarolag addig lennek amig jol viselkednek.
2021. jún. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
95%
Nem bántam meg, de a mai eszemmel nem vállaltam volna. Legalábbis azzal a nővel, akivel...
2021. jún. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
57%
Valaki felvilágosítást tudna adni, hogy ezeken a válaszokon milyen lepontozni való van? Vagy netán savanyú a szőlő?
2021. jún. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!