Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zenész a családom , én nem...

Zenész a családom , én nem akarok az lenni, hogy értessem meg velük? 19 èves koromig nem zenéltem, most meg rájuk jött ,hogy kezdjem el!

Figyelt kérdés

2021. júl. 7. 07:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Pffff....🤣
2021. júl. 7. 09:38
 12/15 anonim ***** válasza:
89%

Kicsit kamuszagú a kérdés. Ha a szülők VALÓBAN profi zenészek, akkor pontosan tudják, hogy a profi zenész karriert kisgyerekkorban kell elkezdeni. Feleségem profi zenész, 5 éves kora óta mást sem csinált, csak erre készült.

Vagy a szüleid lakodalmas rockban vagy diszkóban utaznak? Mert azt nyugodtan elkezdheted akármilyen öregen, sok tudás nem kell hozzá. :D

2021. júl. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%
Bazsevalj csak,tartsd meg a csaladi hagyomanyt.
2021. júl. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
86%

3/13 "A zenéből nem lehet megélni"

Bocsáss meg, de ez kicsit badarság....Én is voltam zenész (gitáros) és nagyon szépen kerestünk vele. Ha zenélsz, nem kell, hogy ez legyen a fő állásod...kivéve, ha nagyon profi vagy..Vannak cigányzenekar ismerőseim s alig győzik a fellépéseket...A legfontosabb pedig - szerintem - , hogy zenélni tudni az egyik legcsodálatosabb dolog a világon..

2021. júl. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Csak azt tudom hangoztatni, hogy a zenélés az egyik legcsodálatosabb dolog a világon....akár profi, akár hobbi szinten csinálod. Egy csodás labirintus mely újabb és újabb titkokat rejt.... (ezt mint autodidakta gitáros mondom)Nem túlzok, ha azt állítom, hogy (19 éves koromban kezdtem el gitározni)de felejthetetlen emlékeket szereztem vele egy életre - nem csak magamnak - az elmúlt 30 év alatt. Mit veszítesz? De, ha egyáltalán nincs hozzá kedved,ambíciód, aratod az más....
2021. júl. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!