Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám Antaethyl tablettára...

Apám Antaethyl tablettára iszik! Semmi nem használ, segítség! Láttatok már ilyet?

Figyelt kérdés

Évekig ivott, terrorban tartott minket, mindig kötekedett. Ha elszöktünk nagyihoz tőle, mindig jött a nyakunkra. A rendőrség is őt védte, mert ő csak beteg, mi meg legyünk türelmesek.

3x volt elvonón, a végén Esperal tablettát ültettek be neki, emiatt 5 évig nem ivott.

Tavaly visszaszokott, akkor is kapott egy beültetést, megígért mindent is csak anya ne hagyja el.

8 hónapra rá (nemrég) újra inni kezdett. Ha szembesítjük vele, hogy mi amúgy nem vagyunk hülyék és látjuk mit csinál, akkor vagy még neki áll feljebb és agresszív, vagy távozik azzal a mondattal, hogy ő most megöli magát. Ez már szerintem tucatszor előfordult gyerekkorom során.

Legutóbb múlt héten csinálta ezt, akkor már hozzám is csengetett, hogy az unokáját hadd lássa már utoljára. (Férjemmel élek.)

Mások előtt játssza magát milyen jó élete van, de a 3 gyerekét és a feleségét kikészíti idegileg. Én nem tudok magamhoz venni 3 családtagot, akiből egy beteg (anyám ápolásin van vele), de ez így akkor sem normális.

Orvoshoz ment néhány hete, írtak fel neki Antaethyl tablettát, amitől elvileg rosszul kellene lennie, ha iszik rá. Néhány nap után rájött, hogy ihat rá, egy kis légszomj nem állítja meg.

Ez így tarthatatlan, nem tudok aludni már, annyira félelmetes az egész. Találkoztatok már ennyire durva alkoholistával?


2021. júl. 12. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád menjel el dolgozni és dobja ki apukádat, enyém is ezt tette.
2021. júl. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja és igen, nekem apukám kivágta magából hogy ihasson.
2021. júl. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Hálisten nem láttam még ilyent, de hihető.

"3x volt elvonón, a végén Esperal tablettát ültettek be neki, emiatt 5 évig nem ivott." A család próbálkozott eleget, és belefáradt.

Felnőttél, mert ez a dolgod. Családot alapítottál, mert ez a dolgod. Nem a te dolgod őt megmenteni, hanem kisebb részt anyádnak (ha még nem mondott le róla), és főleg saját magának. Voltak lehetőségei, elba@szta.

A te dolgod most a családodat védeni tőle, és a te további sérülésed miatt eltávolodni tőle érzelmileg, hogy ha zsarol vagy sír, vagy anyád sír, hogy de apád ez meg az, akkor te nyugodtan azt tudd mondani: Nem (érdekel ő).

2021. júl. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ideje ugymond elkerülni.
2021. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!