Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha az elvonókú...

Mit lehet tenni ha az elvonókúra nem használ?

Figyelt kérdés
Unokatesóm 3 hónapot volt elvonón, de amióta kijött többet züllik mint előtte.
2011. júl. 25. 23:35
 1/3 Argloss ***** válasza:
Ha ő nem akar leállni, akkor te egyszerűen nem tudsz vele mit kezdeni. Saját elhatározás nélkül ez nem megy... Elvonókúra közben, amikor viszonylag tiszta, akkor lehet, hogy picit tudsz rá hatni, de nyilván van rá oka, amiért csinálja.
2011. júl. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor hagynom kéne, h meghaljon?
2011. júl. 25. 23:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Velem se tudtak semmit se csinálni, önfejű voltam, addig csináltam míg keményen összetörtem magam, azóta visszavettem

Én pia mellett drogot is használtam mikor mihez volt hangulatom, a tapasztalatom odáig szól hogy amíg nincs bármiféle negatív élmény, addig nem fogja senki abbahagyni

Ideig óráig jó buli hogy 1 szem tablettától nem alszol 8 óráig hanem egyfolytában mozogsz meg mennél összevissza


Tűrjétek el, majd ha összeverik valahol, esetleg baleset éri, majd meggondolja magát és visszavesz.

Az szeparálás nem jó semmire, olyanok beszélnek a levegőbe akik csak tanulták, de nem tapasztalták, és itt a baj..

21/F

2011. júl. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!