Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, hogy...

Csak én érzem úgy, hogy lekéstem valamiről, mikor látom, hogy a korombeliek mind házasodnak?

Figyelt kérdés

27 éves leszek, és még abszolút nem találtam meg az utamat. Barátnőm se volt, csak pár alkalmi. Ezért döbbenek meg, hogy b*sszus, lehet előrébb kéne járnom már az életben. Szüleim, nagyszüleim, dédszüleim mind később házasodtak. Mindenki járt egyetemre, befutott valamilyen karriert, és a házasság, családalapítás csak a 30-as éveik közepére esett. Én pedig itt vagyok 27 évesen, és a legnagyobb kérdés számomra, hogy itthon vagy inkább külföldön vállaljake munkát. Családtervezésre, házasságra még nem is gondoltam, nem is tudok gondolni...


Van valaki hasonló dilemmák között? Érezzem rosszul magam, mert még nem jutottam el erre a pontra, nem volt olyan lány az életemben, akivel lehetett volna tervezni?



2021. júl. 12. 13:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
99%
27 évesen nem tudom miért gondolod, hogy le vagy maradva.
2021. júl. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Semmiképpen se érezd rosszul magad. Szerintem az ilyen dolgot nem lehet erőltetni. Az egyetlen dolog amit tehetsz, hogy légy nyitott és járj nyitott szemmel. Járd az utad, építsd a jövőd, fejleszd magad, élj át kalandokat(egyedül is). Szerintem nem vagy elkésve, ne görcsölj rá, mindennek megvan az ideje, a te életedben is el fog jönni. :) Sok szerencsét kívánok.
2021. júl. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%
$zard már le. 50 százalékuk elválik két éven belül. A maradék fele meg 10 éven belül. Akik meg együtt maradnak azok vagy kölcsönösen leszoknak a dugásról vagy össze-vissza csalják egymást. Válás után, érzelmileg, anyagilag kisemmizve lehet újrakezdened mindent ha férfi vagy mert asszonypajti általában mindent visz. Szóval nyugi, nem maradsz le semmi jóról.
2021. júl. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Hármas válaszolóval teljesen egyetértek. 33 éves vagyok, az ismerőseim között a fele vagy elvált, vagy muszájból van egy rossz kapcsolatban.
2021. júl. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
Azt írod, nem találtad meg az utad. Akkor honnan tudod, hogy ugyanazt a sablonéletet akarod, mint a többség?
2021. júl. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy egy ideig el se tudnám képzelni, hogy együttéljek valakivel. Szeretem a függetlenséget, szeretem hogy kedvem szerint dönthetek sok mindenről. Persze ha találkoznék egy lánnyal, nem mondanék nemet, de eddig sosem találkoztam olyannal, aki bármi komolyat akart volna. :(
2021. júl. 12. 13:27
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
De akkor magadra erőltetnél valamit, amit nem is akarsz?
2021. júl. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
93%
Miért akarsz feltétlenül házasodni? Ma már nem kötelező. Én 35 vagyok és soha nem akartam férjhez menni. Lehet lepontozni 😄
2021. júl. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
90%

Nem tudom miért lett a hármas válaszoló lepontozva, 2 közvetlen barátomról tudom, hogy bár ők nem házasodtak, viszont gyereket csináltak, az egyik pár azóta nem dugott (másfél éve), a másikaknál pedig azóta rájöttek, hogy nem bírják egymást, a csaj azóta csalja a paliját, a pali pedig minden nap dolgozik, szó szerint minden nap, hogy legyen miből eltartani a családot, mert az asszony azóta nem dolgozik, mióta megvannak a gyerekek, azaz 4 éve.


Lehet lepontozni, de én abban sem vagyok biztos, hogy létezik sírig tartó szerelem, persze vannak kivételek, de szinte mindenhol azt látom, akik házasok, vagy már ott van a gyerek, hogy élik a monoton, teljesen szürke és érzelemmentes életüket, szinte várva arra, hogy a gyerek kirepüljön, és lehessen külön költözni.


27 évesen még én bőven élvezném az életet, csajoznék, buliznék, építeném a karrierem meg az életem, elmennék oda és akkor amikor akarok, hidd el, minden korodbeli házas ember irigyel téged a lelke mélyén ezt fixen mondom.

2021. júl. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
99%

Harminc éves ismerősöm-állati jóképű férfi-alig fizetős melót végez, most agyal külföldön, meg mellette egyetemen. És szerintem neki sincsen senkije évek óta, nem is próbálkozott nagyon.

Én meg...40 évesen tanulok új szakmát. Na ki van lemaradva.

2021. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!