Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy idő után a családomban a...

Egy idő után a családomban a korombeliek mind családot fognak alapítani?

Figyelt kérdés
Most 2 korombeli unokatesóm is babát vár: az egyik 22, a másik 25 éves. És az jár a fejemben hogy lassan a fiatalabb unokatesóim simán családot alapíthatnak, mondjuk 5 év múlva aki most 19 éves, miért ne? És ez engem eléggé aggaszt, mert egyre inkább érzem hogy nekem is ideje lenne, szeretnék, csak lehetőségem nincs rá. És már összeszorul a gyomrom ha belegondolok hogy a barátnőimnek majd lesz, az osztálytalálkozókon a volt oszt.társaknak lesz, a velem kb egyidős rokonoknak szintén, csak nekem nem...
2012. máj. 13. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
És? Ha akarsz majd lesz.
2012. máj. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Ne aggódj, egyszer eljön majd a te időd is. Még nincs késő fiatal vagy még inkább élvezd ki ezt.
2012. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Csak azért ne akarj családot alapítani, mert már az uncsitesóknak meg a volt osztálytársaknak is van.
2012. máj. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Majd eljön az idő számodra is. Senki nem várja el, hogy 20 évesen családanya legyél, nem fognak lenézni, ha még nem vagy az. Mindenesetre én mindig is akartam kisbabát, nemsokára házasodunk, és utána jöhet a gyermekáldás :) 20/L
2012. máj. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem rég volt az első érettségi találkozóm, és olyanok szültek gyereket az utóbbi 5 évben, akikre egy macskát se mernék rábízni. Jó, nyilván sokat változtak, benőtt a fejük lágya, nem akarom őket bántani, csak tényleg döbbenetes volt. Viszont az én páromnak több esze van annál, hogy elvegyen, ha "véletlenül" teherbe esnék, meg egyébként is csak magammal szúrnék ki, úgyhogy inkább megvárom, amíg eljutunk odáig, hogy közösen tervezhessünk egy babát, bármennyire is szeretnék már egyet. 24/N
2012. máj. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a pánikot. Te soha nem fogsz családot alapítani?
2012. máj. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy még semmiről lemaradva,csak azért meg ne szülj mert a korodbelieknek már van babája.Megsúgom,hogy 26 vagyok,és sok volt osztálytársamnak szintén van gyermeke.De ők olyanok,akikre(mint az egyik válaszoló írta) még egy macskát sem bíznék,azzal a különbséggel,hogy ők szinte azóta sem változtak meg,ugyan úgy kibeszélnek mindenkit a hátuk mögött mint anno tanítási órákon,és ugyan olyan beképzeltek.Nekem még nincs,de nem érzem,hogy bármiről lemaradtam volna.Nem elvárás,hogy huszonévesen már háziasszony legyél,majd eljön az az idő is,ne aggódj.Addig pedig élj,bulizgass,élvezd az életed.26/N
2012. máj. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!