Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mit tennétek, ha szeretné...

Nők! Mit tennétek, ha szeretnétek gyereket, de nem találnátok olyan férfit, akivel hosszabb távú kapcsolatot szeretnétek?

Figyelt kérdés

2021. júl. 13. 06:59
A kérdező szavazást indított:
Maradnék gyermektelen.
Fogadnék örökbe gyereket.
Szülnék spermabankból gyereket.
Szülnék egy alkalmi kapcsolatból gyereket.
82 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%
Elgondolkodnék, hogy mi a baj velem, amiért nem találok megfelelőt, és változtatnék.
2021. júl. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%

Miért gondolod első, hogy tutira a te hibád lenne? Rengeteg okos, ügyes, szép nőt ismerek akik egyedül vannak, mert nem találnak maguknak efy okos, ügyes, szép férfit.

Persze lehet hogy van valami baj velük ettől függetlenül, de nekem az az érzésem, hogy nincs velük igazán komoly baj, csak annyi hogy magukhoz való férfiból kevés van.

2021. júl. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
37%

Akkor fog kezdődni az igazi probléma mikor megtalálod beleszeretsz de ő hallani sem akar gyerekről.

Önzőségből ne csinálj csak azért, mert neked kell, a gyereknek kell egy normális családi környzet nem spermabank.

2021. júl. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
30%
Élvezd az életet drága és a szerelem is rád talál előbb utóbb. Ha gyereked lesz egyedül, az nagyon megneheziti majd a dolgod.
2021. júl. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
11%
Biztos ignem.
2021. júl. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%
Fogadj örökbe. Tudod mennyi gyermek vár arra, hogy valaki végre úgy tekintsen rá, mintha a saját gyermeke lenne?
2021. júl. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
28%
Szerzek egy kutyát.
2021. júl. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
15%
Ja.. le kell pontozni azt, aki igazat szól. Kérdező, ne kérdezz ilyeneket, hogy ha nem tudod elfogadni a válaszokat.
2021. júl. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, ti melyik országban éltek, én sajnos abban, ami hetekig hangos volt attól, hogy elvették az egyedülállók örökbefogadási jogát. Így ez az opció, hacsak nem külföldön él valaki, nem releváns.

Én maradnék gyermektelen, sok állattal.

2021. júl. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%

Mivel lehet beugratós kérdésnek is olvasni és mivel a szavazásnál az én válaszom nem volt ott, ezért írom.


Várnék míg nem találna rám az igazi, vagy hogy ne sült galamb a számba típusúnak nézzetek amíg nem találnám meg az igazit! :D

2021. júl. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!