Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mit tennétek, ha szeretné...

Nők! Mit tennétek, ha szeretnétek gyereket, de nem találnátok olyan férfit, akivel hosszabb távú kapcsolatot szeretnétek?

Figyelt kérdés

2021. júl. 13. 06:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó, nagyon rosszul tudod, Magyarországon is van spermabank, úgyhogy ne írj baromságokat.
2021. júl. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
85%
Én a gyerek érdekeit nézném. Az nem lenne a gyereknek pozitívum, hogy nemhogy nincs egy másik szülő képben jelenleg, sosem volt - emiatt szanaszét fogják cikizni az oviban és a suliban, ha kiderül; ha velem esetleg vmi baj történne, hát nem biztos, hogy lenne olyan rokon, akire szívesen rábíznám - azt meg nem akarom, hogy árvaházba kerüljön ilyen esetben. A saját "önzőségem", vágyaim kevésbé fontosak nekem, mint a lehetséges gyerek jövője és boldogsága.
2021. júl. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
82%
Két szülő nem halhat meg egyszerre, mert sajnos ilyen is történt, nem is egy, az ismerettségi körömben? Ezzel az erővel soha, senki ne vállaljon gyereket.
2021. júl. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
85%
23: megtörténhet, de azért elég ritka, lássuk be.
2021. júl. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
92%

21. Igen valóban van. Csak szigorú szabályoknak kell "megfelelni" hogy kaphass. Most az egyedulállókrol beszélünk szóval amennyire ki ettem ők csak akkor kaphatnak ha egészségi okok miatt vagy életkoruk miatt természetes úton nem eshet teherbe. Külföldre lehet menni, sok magánklinika foglalkozik ilyennel.

Mint írtam ha gazdag lennék nem érdekelne hogy melyik országban ültetik be a külső jegyeket úgyis én választanám ki, országtól függ hogy pl iskolázottság szerint is választhatsz-e vagy sem.


[link]

[link]


14-es voltam.

2021. júl. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!