Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közös gyerek egyesíthet újra...

Közös gyerek egyesíthet újra egy szétszakadt családot? Mert a volt párom mindennap látogat minket, fellángolhat még egy kihült szerelem?

Figyelt kérdés
2008. dec. 9. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon ritka az ilyen.

De az elképzelhető, hogy a gyerekhez ÉS hozzád is jár vissza. Óvatosan puhatolódzhatsz ilyen irányban.


De ahhoz, hogy visszakapd, biztosan változtatni kell valamin. Meg kell beszélni vele, mi volt a gond... és az is előfordulhat, hogy csak ilyen laza kapcsolatot szeretne.

2008. dec. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

A gyerek érdekében könyörgöm, ne a gyerek miatt jöjjetek össze újra, ha újra összejöttök, hanem azért, mert szeretitek egymást, de ha ez nincs meg, akkor a gyerek miatt hivatkozással NEM SZABAD, mert a gyerek kárára lehet egy ilyen családi kör.

Én így nőttem fel, és NEM, NEM VOLT JÓ, folyton a veszekedések, a balhék, ideig-óráig rendben, de nagyrészt csak a baj van, és ha már nem tudnak mit egymás fejéhez vágni, én, a gyerekük vagyok az, akibe még belekötnek. Nem, én azt mondom, csak a gyerek miatt nem szabad, ha nincs más, ami együtt tart. Apám megcsalta anyukámat, nem váltak szét, apám el akart válni azzal az ürüggyel, hogy több legyen a családi pótlék, anyut nem becsüli, miattunk, gyerekek miatt maradtak együtt, de bár ne tették volna.


A gyerkőc nevében kérlek, ezt a hibát ti ne kövessétek el.

2008. dec. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
NEm Nem és nem !!!! Eszedbe ne jusson újra összejönni vele! Azt nem vitatom, hogy a gyereket szereti, valószínűleg valamennyi lelkifurdalás is játszik nála. Egy nőnek nem az a megalázó, ha elhagyják, vagy megcsalják, hanem az ha szánalomból vele maradnak. A gyerek szempontjából, pedig a lehető legrosszabb megoldás, ha a szülei így maradnak együtt. szóval a gyerek biztos, hogy nem köt össze két embert, a második kérdésedre a válasz, pedig igen, van olyan, hogy egy szerelem újból fellángol, de hogy mennyire marad tartós... erről inkább ne beszéljünk.
2008. dec. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
86%
Igen, valobban nem egyszerü, de szerintem meg kénne beszélni a dolgott, lehet csak jóbarát szeretne lenni. de nem szabad elkeseredni, vég után jönn a kezdet! hallgas a hasadra ne mások véleményére csak te döntesz bár mi is az jó lesz!! csak hígy őnmagadba.
2008. dec. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor jöjj vele össze újra, ha meg tudjátok beszélni, mi vezetett a szakításhoz, és ha biztosak vagytok benne, hogy mindent megtesztek, hogy ez a jövőben ne forduljon elő újra. Mert ugyanabba belesétálni, ami már egyszer is rossz volt, nem éri meg. Ha azért szakítottatok, mert megcsalt, otthagyott a gyerekkel, esetleg bántalmazott is, akkor szerintem nincs értelme újra összejönni vele. Ha más volt az indok, azt előbb beszéljétek át.
2008. dec. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sajnos a férfiak elég g-cik, de azért titeket, nőket sem kell félteni. Te most a rosszabbik végére kerültél a f-sznak.


Nagy reményekkel nem kecsegtetlek, persze történhetnek csodák.


Szerintem használd a szexet és a gyereket arra, hogy a párodat a visszatérésre manipuláld. A legtöbb nő ezt csinálja, és van, hogy összejön nekik, de van az is, hogy nem.


Sok esélyed így se lesz persze, de szerintem próbáld meg, ami tőled telik.

2012. jún. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!