Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A lányom...

Mit csináljak? A lányom felnőtt-gyerek szerelem témájú történeteket ír. Csináljak egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés

Mit csináljak? A lányom felnőtt-gyerek szerelem témájú történeteket ír. Csináljak egyáltalán valamit?

A lányom nemrég töltötte be a 13-at,de már régóta van egy weboldala.G portalos,a címét tudom,de nem néztem olyan sokat rajta. Most megnéztem unalmamban,és csak ilyen témájú történeteket ír,leginkább animékből,de vannak azért filmekből is.Örülök hogy kifejezi magát,és ügyesen is ír,de ezek...?

Csak a szerelem részéig mg a csókig ír,ezt leköthetem.Mit csináljak?Miért érdekelheti ez a téma? Csináljak egyáltalán valamit?

Ezt a kérdést már kiírtam, de még mindig aggósom. Annyival már levezettünk, hogy a kisebbek olyan 6-7 évesek is, de van 17 éves karaktere is... :S Nem tudom, tényleg lehet valami lelki bibi ennek hátterében? HELP!


2011. márc. 28. 16:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Ne foglalkozz vele, én 13 évesen melegekről szóló animéket is néztem... Sőt, szintén írtam történeteket ilyen témáról.
2011. márc. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne tegyél. Ha nem ez érdekelné, vagy nem erről írna, az lenne az érdekes. 13 éves. Ennyi idősen én is ilyen történeteket írtam.
2011. márc. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Én pont 13 évesen kaptam kedvet filrendezéshez. Kicsit durávbb gondolatok is átfutottak a fejemen.
2011. márc. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a többiek is, én is 12-13 éves koromban ilyeneket irkáltam. Vámpírokról, meg egyéb kitalált lényekről. Ez csak a javára válhat, mert megtanul ügyesen írni, és fogalmazni. Legalább nem olyan analfabéta mint a többi vele egykorú. Ne szólj bele szerintem. Amíg csak leírja, addig fantázia, és még nem csinálja.
2011. márc. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden ilyen korú lány ir ilyeneket!Legalábbis a nagy részük.A régi osztályomból kapásból 8 lány jutott eszembe akik irtak ilyeneket,és mind tisztes diplomás családanyák:-)Ne aggódj,semmi nincs ebben.Csak ugy szolok,hogy ne ijedj meg,de olyan 1-2 év múlva szexről is fog irni,de az sem jelent gondot.
2011. márc. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13 évesen én is írtam ilyen történeteket :D Szóval, ez szerintem teljesen természetes.
2011. márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes. Szeretné megtapasztalni a szerelem ízét, és a korabelieket gyereknek tartja ehhez. Én óvodás koromban egy meglett férfiba voltam szerelmes, aki egy híres énekes volt akkor.
2011. márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen korú kamaszok tudat alatt ráeszmélnek, hogy a felnőttek világába tartanak, hozzájuk vonzódnak, de valahol még nagyon szeretnek gyerekek lenni, illetve a gyerekek világa az, amiben otthon érzik magukat. Ezért lehet, hogy 6-7 éves karakterei is vannak, meg 17, stb.


Az jó, ha a fantáziáját írásban levezeti. Ha ellátogatsz a szerelem-szex rovatba, rájössz 3 perc alatt, mennyire normális a lányod. :) A rendes lelki fejlődéséhez szükséges is, hogy ezeken a témákon valahogy túltegye magát. Van olyan gyerek, aki valóságba ülteti... A mi sulinkban is volt néhány, szóval nem csak kamuznak...

2011. márc. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

..csak nekem esett le ilyen nehezen, hogy ez a felnőtt-gyerek dolog ez úgy értendő, hogy egy felnőtt és egy gyerek között kialakult szerelem a téma??


Amúgy szerintem sem kell aggódj.. pont a talán legfantáziadúsabb korszakát éli szerintem. :)

2011. márc. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ó, igen, az animék!

Hát persze, hogy oda meg vissza van tőlük. Hidd el, még jó, hogy a lányodat csak a csókig elhúzódó anime-kapcsolatok érdeklik. Ha tudnád, hogy én néha milyen animéket néztem, és mit képzelegtem róluk :D

Szóval, szerintem amit a lányod csinál, az egyáltalán nem baj :)

2011. márc. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!