Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem költözik össze...

Miért nem költözik össze velem a barátom? Hatéve vagyunk együtt, de csak hétvégenként találkozunk. Tőlem 30 km-re dolgozik és az anyjával él. Én 36 éves vagyok ő 41. A fizetését az anyjának adja le, azt mondja minimálbérből nem tud engem is segíteni.

Figyelt kérdés
Van saját házam, a rezsit, a kaját, a hitelt én fizetem. Nagyon szeretjük egymást, de az anyját még se hagyja ott. Már többször szakítottam vele, legutóbb három hét után békültünk ki.
2010. aug. 27. 16:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne is akarj összeköltözni anyuci papucsával.
2010. aug. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem beteg az anyukája? Mert ha nem, akkor "mama pici fia", de ha beteg, akkor csak sajnálja egyedül hagyni.
2010. aug. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyuci kisfia.. Felejtsd el.
2010. aug. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az anyja 73 éves, de még átugorná a kerítést. Persze hogy "beteg", fáj a lába stb. de semmi különös. Olyan mint egy érzelmi zsarolás.Ettől a helyzettől nagyon szenvedek
2010. aug. 27. 16:51
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy erre vágysz 36 évesen?...
2010. aug. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hat évet elvesztegettél az életedből. Többet már ne! Keress mást, mert ez a pasas soha nem fog téged felvállalni!!!
2010. aug. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Már nem vagyunk tinik, hogy hétvégenként vándoroljunk egymáshoz. Én már nagyon szeretnék gyereket, és férjet, akire számíthatok. A legutóbbi szakítás után az járt azt eszembe, hogy "Még sem maradtál velem....."
2010. aug. 27. 16:59
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts, keress mást. Miért vesztegettél 6 évet erre a "férfira"? Már rég lehetne gyereked, férjed, saját lakásotok..

Még nincs veszve semmi.

2010. aug. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát vele nem fogsz legfeljebb kapsz egy anyóst aki szarraá teszi az te életed is.
2010. aug. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ez nem fog változni, ha 6 éve kavartok, és semmit nem tett annak érdekében, h veled éljen, akkor pattintsd le a csávót amíg nem késő, és foglalkozz olyannnal, aki hajlandó felvállalni, együttélni veled, és nem az anyja szoknyáján kuporog 40 évesen.

most komolyan, ez neki nem ciki??? mert sztem minden más normális embernek az lenne...

2010. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!