Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nagyon elegem a családombó...

Már nagyon elegem a családomból! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

pontosabban a szüleimmel van baj. folyton vinnyog anyám hogy nincs pénz mégis hoz üdítőt ezt azt amazt. csinál bátyámnak bankkártyát... de bazz most akkor mi vaaannn? nem értem! folyton osztja az észt hogy nincs pénz majd éhen halunk stb...stb... meg hogy folyton költjük a pénzt. hát jó. én év végére kaptam nagyitól 5 ezer ft-t. anyám meg elkunyerálta.namind1... egyik bátyám egy héten elvisz 1000-2000 ft-t de ebből mindig marad neki. a másik aki fiatalabb az meg kb ugyan ennyit visz el de el is költi. én meg csak lapulok mint sz*r a fűbe. apám meg anyám mellé áll.


elegem van abból hogy minden nap azon a kiba..szt k..va pénzen veszekednek!esküszöm egyszer összegyűjtöm az ÖSSZES PÉNZT ÉS FELGYÚJTOM! ezzel kiidegelnek tönkretesznek! egyszerűen elveszik az életkedvem!és minden nap ez van. persze tenni ez ellen nem tesznek semmit csak nyafognak! mit csináljak?


14/L


2010. aug. 27. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
nagyon nem tudsz semmit, de később rájössz majd, hogy miről beszél
2010. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
deha annyira szraz anyagi hejzetünk mi a fsznak csinálnagybevásárlást?hogyaztán minket ugassonlehogybezzeg nekedvettemk osztlevunkmiattatokégve?
2010. aug. 27. 20:34
 3/9 A kérdező kommentje:
bocsánat rossz a space gomb!
2010. aug. 27. 20:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát nagyon sok mindent nem tudsz tenni, talán megbeszélhetnéd ezt velük így ahogy nekünk is leírtad.
2010. aug. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én anyám is hasonló, azzal a különbséggel, hogy én kerestem pénzt, azt is lenyúlta :/ és ha a saját pénzemből vettem egy új ruhát, egyből osztotta az észt, hogy azt nemlehet :)


Igazából már rég elköltöztem tőle, a barátommal lakom együtt, jobb ha nem is találkozunk, mert mindig felidegesít.


Ha nem látom anyámat akkor nincs semmi bajom, ha meg találkozom vele, akkor 2 napig depressziós leszek, ezért főleg csak telefonon beszélünk, és azt is csak úgy, hogy én hívom fel :)

2010. aug. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nagyon tudatlan vagy még, majd ha idősebb leszel, ismét gondolkodj el ezen....nem a pénz boldogít, legyen családod, egészséges legyél és legyen aki szeret téged, ha lenne egy rakat pénzed ugyanolyan boldogtalan lennél, és ez most nem arról szól hogy jaj nincs pénze de azért veszi az üdítőt, a bátyádnak is csak azért csinál bankkártyát hogy megtanulja beosztani a pénzét és hogy mindig legyen neki félrerakva egy kicsi....és egy ilyen fiatal lánynak nem illene így beszélni... Inkább nőj fel és ne légy ilyen nyávogós kis cafka, ez legyen a legnagyobb problémád!

16/L

2010. aug. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Ok, de akkor lemondasz az ételről? Szerinted mégis miért csinál nagybevásárlást az ember? :D Nem két üdítőn múlik a dolog...
2010. aug. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Azért nem kell rögtön leszólni szegényt, neki nem is az a baja, hogy nincs sok pénzük, hanem, hogy folyton veszekednek (legalábbis én igy vettem ki) én is kiborulok, ha anyámék balhéznak, de általában keresek egy csöndes sarkot és nem foglalkozom velük...
2010. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az utolsónak van igaza! az a bajom hogy folyton ezen a mocsok pénzen veszekednek! ezzel tönkre teszik az életem. minden nap ez a téma!
2010. aug. 28. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!