Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves lányom nagyon rosszul...

13 éves lányom nagyon rosszul fogadta és reagalta le, hogy a 25 éves unokabatyja meleg. Mit tegyek hogy megértse?

Figyelt kérdés

Elmondtuk neki ma, végül is már 5 éve együtt él egy másik sráccal, előbb utóbb azért nem árt ha tudja, meg mar amúgy is gyanús volt neki ez az egész...


A reakciója rettenetesen elutasito volt. Valószínűleg szép lassan meg fog enyhülni. Én és a férjem, meg a 20 éves nagyobbik lányunk teljesen elfogadoak vagyunk ezzel kapcsolatban már az eleje óta.


Beszéljek róla még a kisebbik lányommal? Vagy hagyjam, hadd eméssze? Közeli a kapcsolatunk velük, ezért most nem vagyok biztos benne, hogy jól tettük, hogy elmondtuk neki. Lehet hogy később kellett volna?


2021. júl. 25. 22:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
82%

eméssze


Azért meg kellene nézni milyen a baráti köre, ha ennyire másképp reagál, mint a családja.

2021. júl. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy erről nem tehet, és attól ő még ugyanolyan kedves nekunk,és szeretjuk őket (párjával együtt, aki szintén nagyon jó fej). De nagyon elutasíto. Nem is tudtam hogy egy 13 éves gyerekben ez ilyen heves reakciót vált ki. 🤕
2021. júl. 25. 22:15
 3/33 anonim válasza:
27%
Gyanúsan sok a meleg kérdés mostanság. Szerintem ezek nem valódi kérdések. Ha mégis...hát én megértem a kislányt, én sem lelkesednék egy homi rokontól.
2021. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
13 éves. Velünk él, nagyon gyerek még. (a másik lányomhoz képest, ennyi idősen). A baráti köre teljesen normális.
2021. júl. 25. 22:17
 5/33 anonim ***** válasza:
73%

A baráti köre teljesen normális.


ezek után erősen kétlem

2021. júl. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
4# én sem repesek tőle hidd el, de elfogadtam. Más választásom nincs is. Szeretjük őt.
2021. júl. 25. 22:18
 7/33 A kérdező kommentje:
5# te már biztos jobban tudod mint én. 😃😉
2021. júl. 25. 22:19
 8/33 anonim ***** válasza:
79%

vagy tőletek tanulta, vagy a barátaitól

Olyan nincs, hogy egyik reggel így kelt fel.


Ha nem provokáló kamu az egész...

2021. júl. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
A barátai az oszalytarsai közül kerültek ki. Ismerjük mindegyik gyereket a szüleikkel együtt. Össze is járunk rendszeresen. Tehát ismerem őket.
2021. júl. 25. 22:26
 10/33 anonim ***** válasza:
85%
Azt hogy ne legyen homofób, főleg ne a saját bátyjával szemben és hogy ő is ember.
2021. júl. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!